Skocz do zawartości

OT


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Po iMessage ciężko jest MMS używać. To jest inna liga. Wiem bo sam używam. Natomiast google wprowadza standard RCS. Już można tak rozmawiać jak po iMessage. Musisz tylko do tego używać aplikacji wiadomości. I odbiorca musi mieć tę samą aplikacje. Wtedy jakość foto jest świetna jak na telefon.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 3langusta napisał:

Po iMessage ciężko jest MMS używać. To jest inna liga. Wiem bo sam używam. Natomiast google wprowadza standard RCS. Już można tak rozmawiać jak po iMessage. Musisz tylko do tego używać aplikacji wiadomości. I odbiorca musi mieć tę samą aplikacje. Wtedy jakość foto jest świetna jak na telefon.

 

 

Właśnie widziałem, że w ustawieniach Wiadomości jest coś nawet o ikonce kropek jak ktoś właśnie pisze, czy informacji o wyświetleniu wiadomości. Zupełnie jak w imessage. Niestety w moim środowisku wszyscy albo systemowych aplikacji używają (np od LG, Samsunga czy Huawei) albo mają jabłko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie powijaki? Czat działa, ale ta usługa musi być włączona u obu dyskutantów. Na tej stronie na samym dole można zobaczyć czy piszesz wiadomość "po czacie" czy jako mms czy sms.

Kiedyś u mnie działa czat. Później nie działał, a teraz znów działa ;) Play mi9tpro

https://support.google.com/messages/answer/7189714?hl=pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...