Jump to content

Xiaomi Redmi Note 8T kłopoty ze zbyt długim wybudzaniem ze stanu spoczynku

Bury 1963
 Share

Recommended Posts

Jestem nabywcą telefonu Xiaomi Redmi Note 8T, zauważyłem w nim jeden problem z którym sobie nie mogę poradzić. Przy włączaniu telefonu czekam na wybudzenie ekranu około 6 sekund? Tak dzieje się tylko przy dłuższym nieużywaniu telefonu. Nie mam pojęcia czy jest to do ustawienia, a jeżeli tak to w jaki sposób. Jeżeli uważacie że co jest nie tak z tematem bądź z opisem problemu to przykro mi bardzo bo raczej nie będą już niczego poprawiał bądź edytował? ! Także jeżeli chcecie mi udzielić pomocy to proszę bardzo w innym przypadku to już Wam podziękuję...

• 2 months later...
Dnia 29.08.2020 o 00:05, Bury 1963 napisał:

Jestem nabywcą telefonu Xiaomi Redmi Note 8T, zauważyłem w nim jeden problem z którym sobie nie mogę poradzić. Przy włączaniu telefonu czekam na wybudzenie ekranu około 6 sekund? Tak dzieje się tylko przy dłuższym nieużywaniu telefonu. Nie mam pojęcia czy jest to do ustawienia, a jeżeli tak to w jaki sposób. Jeżeli uważacie że co jest nie tak z tematem bądź z opisem problemu to przykro mi bardzo bo raczej nie będą już niczego poprawiał bądź edytował? ! Także jeżeli chcecie mi udzielić pomocy to proszę bardzo w innym przypadku to już Wam podziękuję...

Miałem to samo na najnowszym MIUI 12 EU dla naczej słuchawki. Trzeba było chwilę odczekać na ogblokowanie telefonu. Może nie tak długo jak u Cienie ale nie bylo to standartowe szybkie wybudzenie. Mam telefon ustawiony na wybudzanie liniami papilarnymi ale nie to nie jest problemem gdyż tak samo się zachowywał przy wybudzaniu z klawisza power albo poprzez podwójne kliknięcie.  Zauważyłem ten problem dopiero po jakimś czasie gdyż na początku wszystko działało ok. Zfleszowałem ponownie telefon i działa jak ok. Poprzezdnie wersje MIUI EU nie mialy tego problemu. 

Edit. Po testowaniu użytkowania jak słuchawka troche poleży do ponownie długo trzeba czekać na jej wzbudzenie. 

Edit 2. Problemem u mnie była karta pamięci. 

Edited by vel_diablo
Nowe spotrzeżenia