Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 8T kłopoty ze zbyt długim wybudzaniem ze stanu spoczynku


Bury 1963

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nabywcą telefonu Xiaomi Redmi Note 8T, zauważyłem w nim jeden problem z którym sobie nie mogę poradzić. Przy włączaniu telefonu czekam na wybudzenie ekranu około 6 sekund? Tak dzieje się tylko przy dłuższym nieużywaniu telefonu. Nie mam pojęcia czy jest to do ustawienia, a jeżeli tak to w jaki sposób. Jeżeli uważacie że co jest nie tak z tematem bądź z opisem problemu to przykro mi bardzo bo raczej nie będą już niczego poprawiał bądź edytował? ! Także jeżeli chcecie mi udzielić pomocy to proszę bardzo w innym przypadku to już Wam podziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 29.08.2020 o 00:05, Bury 1963 napisał:

Jestem nabywcą telefonu Xiaomi Redmi Note 8T, zauważyłem w nim jeden problem z którym sobie nie mogę poradzić. Przy włączaniu telefonu czekam na wybudzenie ekranu około 6 sekund? Tak dzieje się tylko przy dłuższym nieużywaniu telefonu. Nie mam pojęcia czy jest to do ustawienia, a jeżeli tak to w jaki sposób. Jeżeli uważacie że co jest nie tak z tematem bądź z opisem problemu to przykro mi bardzo bo raczej nie będą już niczego poprawiał bądź edytował? ! Także jeżeli chcecie mi udzielić pomocy to proszę bardzo w innym przypadku to już Wam podziękuję...

Miałem to samo na najnowszym MIUI 12 EU dla naczej słuchawki. Trzeba było chwilę odczekać na ogblokowanie telefonu. Może nie tak długo jak u Cienie ale nie bylo to standartowe szybkie wybudzenie. Mam telefon ustawiony na wybudzanie liniami papilarnymi ale nie to nie jest problemem gdyż tak samo się zachowywał przy wybudzaniu z klawisza power albo poprzez podwójne kliknięcie.  Zauważyłem ten problem dopiero po jakimś czasie gdyż na początku wszystko działało ok. Zfleszowałem ponownie telefon i działa jak ok. Poprzezdnie wersje MIUI EU nie mialy tego problemu. 

 

Edit. Po testowaniu użytkowania jak słuchawka troche poleży do ponownie długo trzeba czekać na jej wzbudzenie. 

 

Edit 2. Problemem u mnie była karta pamięci. 

Edytowane przez vel_diablo
Nowe spotrzeżenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...