Skocz do zawartości

MIUI 20.8.27


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ketesch napisał:

Przestał działać zrzut ekranu wybranego fragmentu (3 palce trzymane na ekranie nie wywołują aplikacji do wyboru obszaru do wykonania zrzutu).

Aktywuj w ustawieniach skrótów gestów ponownie, po aktualizacji mogło się coś tu popsuć istotnie. Po aktywacji ponownej na pewno działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Aktywuj w ustawieniach skrótów gestów ponownie, po aktualizacji mogło się coś tu popsuć istotnie. Po aktywacji ponownej na pewno działa.

Faktycznie pomimo zaznaczonej opcji zrzut nie działał, wystarczyło odznaczyć i ponownie zaznaczyć i działa. Thnx @Orjon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pomimo zaznaczonej opcji zrzut nie działał, wystarczyło odznaczyć i ponownie zaznaczyć i działa. Thnx [mention=29619]Orjon[/mention]
Co trzeba dokładnie wyłączyć i włączyć? Możesz podać mi ścieżkę do tego bo szukam i nie mogę znaleźć.

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MarioWRC napisał:

Co trzeba dokładnie wyłączyć i włączyć? Możesz podać mi ścieżkę do tego bo szukam i nie mogę znaleźć.

Ustawienia/Dodatkowe ustawienia/Skróty gestów/Częściowy zrzut ekranu/Dotknij i przytrzymaj

Wyłącz i włącz, u mnie zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...