Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Air Purifier 3H - zmiana oprogramania na region CN


jarekpr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chce kupić Xiaomi Mi Air Purifier 3, jednak jest ciężko dostępny, jedynie zakup z chin. Zakup cenowo mało opłacalny zwłaszcza ze wersje 3H można kupić w PL za 570 zł. 
Zmodowana apka odpada mam iphone. Czy można zmienić soft wersji 3H na 3 aby korzystać z serwerów CN?  Dziękuje za pomoc i informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@rezmus mam 2 oczyszczacze Mi Air Purifier 3H, obydwa na EU i z softem 2.0.8.0014, co powoduje problemy z połączeniem do routera UPC. Znam metodę ze zmianą zabezpieczeń, ale wtedy coś innego zaczyna mi szwankować z routerem. Dodatkowo chciałbym soft CN. Pytanie czy byłbyś w stanie pomóc ze zmianą softu na CN i na wersję co najmniej 9, jest coś takiego wykonalne? Pisałem na priv, ale wyskakuje mi informacja "rezmus nie może otrzymywać wiadomości."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam,

wyczytałem, że w przypadku oczyszczacza powietrza Xiaomi Air Purifier 3H jest problem z automatyzacją podczas używania Mi Home z serwerem chińskim. Bardzo proszę o informację, czy jeżeli połączę Xiaomi Air Purifier 3H z Mi Home ustawionym na region Chiny, to nie zadziała tylko automatyzacja czy nie zadziałają żadne funkcjonalności związane z wi-fi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 7.04.2021 o 21:49, kingwader napisał:

Ja mam inny problem w oczyszczaczu 2S chciałbym zmienić region CN na PL. Kilka nowych urządzeń pracuje w regionie PL a wszystko chciałbym w jednej apce. Jest to możliwe i wykonalne? 

Dołączam się! tylko @Rezmus nie na pw tylko opisz w poście dla innych. PW znowu Ci nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 7.04.2021 o 21:49, kingwader napisał:

Ja mam inny problem w oczyszczaczu 2S chciałbym zmienić region CN na PL. Kilka nowych urządzeń pracuje w regionie PL a wszystko chciałbym w jednej apce. Jest to możliwe i wykonalne? 

Również się podpinam. Też chciałbym móc dodać 2S w polskiej lokalizacji. Niestety do @rezmus nie można wysłać prywatnej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 25.08.2020 o 23:02, rezmus napisał:

napisac do mnie priv jak kupisz ;) kilku osobom zmienilem w obydwie strony i poki co wszystko dziala ;)

Nie chce zakładać nowego tematu. @rezmus Chciał bym zmienić firmware z 3 na 3H, a nigdzie nie potrafię znaleźć inf. Pomógł byś? Chyba, że ktoś jeszcze potrafi coś takiego ogarnąć i podzieli się wiedzą.

Edytowane przez tekno85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...