Skocz do zawartości

MI 10 Lite 5G z Gearbest


Maverick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ktoś mógłby czy ten telefon jest ok z tego linku? Chodzi mi o wiarygodność aukcji. Bo trochę mnie zastanawia czemu jest tak mocno przeceniony. Dodatkowo nurtuje mnie jeszcze kwestia czy gwarancja telefonów z tej strony będzie obowiązywała u nas w kraju? Która linijka w opisie o tym mówi?

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009543255822.html?wid=1349303

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2020 o 17:45, Maverick napisał:

Witam, ktoś mógłby czy ten telefon jest ok z tego linku? Chodzi mi o wiarygodność aukcji. Bo trochę mnie zastanawia czemu jest tak mocno przeceniony. Dodatkowo nurtuje mnie jeszcze kwestia czy gwarancja telefonów z tej strony będzie obowiązywała u nas w kraju? Która linijka w opisie o tym mówi?

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009543255822.html?wid=1349303

 

To nie jest aukcja, to jest oferta sklepu internetowego gearbest. 306usd daje jakos 1150zl, za tyle byl ten telefon do kupienia z amazonu (sprawdz na pepper.pl) wiec to nie jest jakas super hiper mega obnizka. To ze jest tam przekroslone 600usd, nie oznacza ze ten telefon kiedykolwiek tyle kosztowal. Ot taki zabieg marketingowy. 

O sklepie gearbest bylo juz wiele napisane i troche watkow na forum, wiec poszukaj i poczytaj o typach wysylki, czasie oczekiwania itd.

Co do gwarancji, to domyslnie przy platnosci paypal (co zalecam, gdybys sie decydowal) masz pol roku ochrony kupujacego, wiec przez te pol roku jestes chroniony. Pozniej to juz zalezy od gesrbest, bo to z nimi sie bedziesz kontaktowac i raczej nie ma co liczyc na gwarancje.
Od jakiegos czasu polski serwis xiaomi, realizuje gwarancje na telefony zakupione w Chinach, ale to jest mocno uznaniowe, ciezko jednoznacznie powiedzec: tak ten telefon (nie) bedzie podlegal gwarancji w Polsce. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...