Skocz do zawartości

Csr Classics - Problem Z Save


AmyS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Utworzyłem ten temat, ponieważ mam dziwny problem z save gry CSR Classics. Gra zapisuje save na przypisanym koncie Google+. Ostatnio po aktualizacji MIUI i zrobionym wcześniej backupu, przy pomocy Panelu Sterowania wyczyściłem telefon ze śmieci. Zawsze po takim zabiegu gra informowała mnie, że mam zapisany stan gry w serwisie internetowym z którymś tam levelem i czy chcę go wczytać lub kontynuować grę od nowa, od pierwszego levelu.

 

Nie wiem jak to się stało, ale jakimś cudem gra nadpisała sobie w serwisie internetowym mój save na level 1, a miałem już 129. Nie ma żadnej możliwości przywrócenia poprzedniego stanu. Robiłem już przywracanie aplikacji z kopii zapasowej wykonanej przed aktualizacją MIUI, z poprzedniego backupu, odinstalowałem grę i zainstalowałem ją na nowo, nawet z Chmury Xiaomi przywracałem aplikację. Kiedyś którykolwiek zabieg pomagał. Wtedy na dzień dobry pojawiał się komunikat z przywróceniem stanu gry z którymś tam levelem. Tym razem bez zmian. Non stop gra posiada zapisany save na levelu 1. Czy miał ktoś podobny problem? Czy wie ktoś jak przywrócić właściwy save? :(

Edytowane przez AmyS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czy miał ktoś podobny problem? Czy wie ktoś jak przywrócić właściwy save? :(

 

Trochę kicha.

 

Jeżeli gra zapisuje sobie stan gry w Chmurze to mógłbyś spróbować zainstalować ją na innym urządzeniu z Androidem, zalogować się na swoje konto i spróbować czy taka "świeżynka" ci nie zaskoczy. Jeśli nie masz dostępu do innego urządzenia, możesz wypróbować jakiś emulator na PC.

 

Logika? Coś lokalnie może ci blokować pobranie zapisanego stanu gry. Kto wie. Tonący podobno brzydkiej się chwyta, może i tobie się uda? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie chodzi o to, że gra na moim koncie Google+ zrobiła mi save na levelu 1 (gra od początku). Teraz obojętnie czy się grę zainstaluje od nowa ze Sklepu Play, czy przywróci z kopii, to zawsze chce władować save z levelem 1. Ogólnie przed wykonaniem kopii zapasowej, aktualizacji MIUI i wyczyszczenia telefonu przez Panel Sterowania, postęp gry miał 129 level.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie chodzi o to, że gra na moim koncie Google+ zrobiła mi save na levelu 1 (gra od początku). Teraz obojętnie czy się grę zainstaluje od nowa ze Sklepu Play, czy przywróci z kopii, to zawsze chce władować save z levelem 1. Ogólnie przed wykonaniem kopii zapasowej, aktualizacji MIUI i wyczyszczenia telefonu przez Panel Sterowania, postęp gry miał 129 level.

 

Marvinka ogarnia. Może być tak, że przez przypadek nadpisałeś (lub coś ci nadpisało) stan gry. Może być tak, że po prostu ten zdalny plik z savem nie chce się pobrać.

 

  • Na ten pierwszy przypadek nie ma jak zaradzić. Nad Googlem ma tylko Google kontrolę i ewentualnie mógłbyś spróbować z nimi coś gadać.
  • Jeśli jednak to jest kwestia braku synchronizacji, to możesz spróbować właśnie na innym urządzeniu zainstalować grę, zalogować się i kto wie, może ci się zaczyta stan gry.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem otrzymałem maila, że mój save z 129 levelem został przywrócony. Okazało się, że faktycznie, i działa! Napisali także, że ostatnia aktualizacja powodowała tego typu problemy. W takiej sytuacji problem jest już zażegnany :D

Edytowane przez AmyS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...