Jump to content

Recommended Posts

2 godziny temu, Orjon napisał:

Tłumaczenie zmienię, w kolejnej wersji będzie OK.

Nic nie narzucając, moim zdaniem mogłoby być "Włącz Wi-Fi lub dane komórkowe aby pobrać aktualizację bazy wirusów". Rozumiem, że nawet przy włączonych obu jednocześnie priorytet ma Wi-Fi, gdyż zapewne głównym zamysłem jest aby oszczędzać dane komórkowe.

Edited by Note10Mi

Nie, to problem dotyczący tlumaczenia, bo po angielsku ten sam komunikat pyta czy chcesz użyć danych mobilnych w momencie, gdy nie jesteś połączony z siecią Wi-Fi.

Zmiany dokonałem, będzie ok w następnej wersji. AVL już naprawione.

Edited by Orjon

Ta wersja z dnia na dzień robi się coraz bardziej nieużywalna na poco f2... Na początku były problemy z przeglądaniem i zapisywaniem plików - aplikacje wyłączały się bez żadnych komunikatów, a pobieranie kończyło się niepowodzeniem. Google Play niby próbowało coś pobrać, ale dochodziło do kilku procent i stawało. Aparat działał, ale nie był w stanie zapisać zdjęcia, teraz aplikacja aparatu nie odpala się wcale... Na szczęście wciąż można dzwonić i pisać smsy :P

Taka sytuacja: ktoś do mnie próbował się dodzwonić z karty prepaid nie posiadając środków, oczywiście nie dodzwonił się, ale....

wyświetlił mi się taki oto komunikat i w związku z tym komunikatem mam uwagi - 

moim zdaniem, powinno być:

Informacja od operatora

i jak widać brakuje polskich znaków: ł, ą, ć, ń.

Przepraszam innych użytkowników, że może tak wyjątkowo dominuję  ten wątek :), ale rozumiecie Szanowni Userzy - ma być  idealnie w Miui.eu, jak rozumiem, tak? To zgłaszajmy

Screenshot_2020-08-25-18-36-08-683_.thumb.jpg.ecb012497e4b3d0e399f88bc01d8e458.jpg

P.S. I przy okazji zapytam, zainstalowałem sobie jeden z motywów z dołączonej aplikacji motywy i jak widać na powyższym screenie część informacji jest po polsku, a część po angielsku, od czego to zależy, i czy to też można poprawić w oprogramowaniu Miui ? Pozdrawiam

Edited by Note10Mi
41 minut temu, Note10Mi napisał:

To zgłaszajmy można poprawić w oprogramowaniu Miui ?

Owszem, zgłaszajmy. Tyle tylko, że błędy w tłumaczeniu, językowe, etc, zgłaszamy w stosownym wątku.

I uprzedzając ewentualne pytania: gdyby/s przejrzał Forum, wiedziałbyś gdzie...

1 godzinę temu, Note10Mi napisał:

Informacja od operatora

Poprawię.

Problem z brakiem polskich znaków nie jest problemem naszym, tylko operatora, i jest to u każdego operatora, niezależnie, gdzie jesteś.

1 godzinę temu, Note10Mi napisał:

P.S. I przy okazji zapytam, zainstalowałem sobie jeden z motywów z dołączonej aplikacji motywy i jak widać na powyższym screenie część informacji jest po polsku, a część po angielsku, od czego to zależy, i czy to też można poprawić w oprogramowaniu Miui ? Pozdrawiam

To zależy od twórcy motywu, nie od nas.

Z czystej ciekawości (choć nie było mi to na rękę) wgrałem na czysto wersję 20.8.20. Przez parę godzin wszystko chodziło bez zarzutu, ale potem znowu zaczęło się robić to samo. W tym momencie nie mogę nic pobrać (przeglądarka, google play - chociaż przeglądać można), nie mogę przeglądać plików (apka zamyka się z komunikatem "rozłączono", nic poza tym), galeria się odpala, ale podobnie jak ostatnio doszedłem do momentu, w którym pokazuje, że pliki albo nie są obsługiwane, albo nie znajdują się na urządzeniu (jedyny dostęp do nich jest po podłączeniu telefonu do komputera z poziomu twrp i jak najbardziej nie są uszkodzone). Wygląda to tak, jakby w systemie wszystko było read only, a czasami już tylko "only" :D

Dnia 23.08.2020 o 09:58, Orjon napisał:

Nie bez powodu najwyraźniej Xiaomi nie włączyło tego dla Snapa 730...

I tak i nie bo mi super tapety działają na już nie aktualizowanym Mi note 3 na xiaomi.eu bez żadnych zwiech oczywiście bez AoD. I jestem świeżo po aktualizacji MiNote10, tym razem global eea i w końcu działają bez żadnych al, od AoD(wcześniej nie działało poprawnie AoD po prostu nie było ruchomej tapety) do ruchomej tapety i działa to bardzo płynnie nic nie klatkuje. Widać tutaj musi być poprawna optymalizacja raz działa lepiej na china raz lepiej o dziwo na globalu także reguły nie ma.

u mnie na MI10 na tej przestała działać aplikacja Amazfit Watch do powiadomień do Stratosa, wróciłem do poprzedniej wersji, ale z przygodami niestety, czekam na nową wersję, może Zepp zacznie działać, ale wstrzymam się do nowego wydania

edit:

pytanie z innej bajki, czy jest w planach soft xiaomi.eu dla MI10 Ultra ? nie ukrywam, że mnie zainteresował ten model

Edited by Kaudii
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...