Jump to content

Stłuczony ekran POCO F2 PRO Gdzie i za ile mogę to naprawić?

McLey
 Share

Recommended Posts

Witajcie POCOmaniacy. Przytrafił mi się wypadek. Wysiadając z auta wypadł mi telefon na asfalt. Ekran w narożniku niestety pękł. I teraz pytanie. Jakiś sprawdzony serwis? Ktoś w ogóle dokonywał już naprawy/wymiany wyświetlacza? Napisałem do ccsonline.pl, które widnieje na stronie xiaomi jako autoryzowane centrum naprawcze ale cisza. Ktoś może zna jakiś orientacyjny koszt takiej wymiany? Zawsze dbałem o telefony i nigdy mi się nie przytrafiła taka historia.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Edited by McLey

Dzięki za wycenę. Sporo. Nie próbuje się tu targować. Po prostu myślę, że jest to na granicy opłacalności. Jeżeli sprzedam rozbitka i dołożę 7 stówek, które wydałbym na naprawę może sie okazać, że mogę sobie pozwolić na nowego POCO z OLX/Allegro czy Chin. Mimo wszystko dzięki. Przemyślę jeszcze temat.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Wynika z tego że poco ma mniejsza cenę niż mi9. Nie myślę nic w tej kwestii, po prostu zadałem pytanie. Liczę czy opłaca się brać ubezpieczenie.

Pokój i szacunek

22 godziny temu, zzzdjziom napisał:

Dzięki za informację. Ja jednak spróbuję naprawić, gdyż i tak naprawa mi się opłaca. Myślałem, że polecisz jakiś punkt, czy coś w tym rodzaju.

Jest jakiś serwis, który miałby części do niego od ręki?

W MiCenter jest ekran w tej chwili do tego modelu.

• 2 weeks later...