Jump to content

Bardzo mało snu głębokiego

Recommended Posts

Cześć, mam opaskę Mi Band 5 od jakiegoś tygodnia i wszystko działa świetnie - oprócz badania snu, wychodzi mi po 10-20 minut snu głębokiego co noc. Jak dokładnie działa badanie snu głębokiego, często zdarzają się aż tak niskie wyniki? Dodam, że budzę się średnio wyspany, nie jest tragicznie, ale nie jest też cudownie. Ktoś ma pomysł, czy problem jest ze mną, czy z pomiarem? :P

Gdy wyłączę pomiar tętna to mam dłuższy głęboki sen ale brak fazy REM. W przypadku MB3 przy włączonym pomiarze tętna miałem lepsze wyniki snu. Z MB5 jest odwrotnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Witam mój problem polega na tym że gdy śpię w dzień po nocnej zmianie opaska nie wykrywa snu mimo wł asystenta snu nie wspominając o drzemce...proszę o poradę czy coś i w jaki sposób należy ustawić?

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

A jaki masz puls w trakcie dnia? Ja mam dość niski ze względu na wysoką aktywność fizyczną (55-58) i w nocy praktycznie nie spada poniżej tego poziomu. Wydaje mi się, że to może być powodem. Mam 15-60 minut głębokiego snu, a często zero.

• 3 months later...
2 godziny temu, gh0st666 napisał:

Chyba strasznie niedopracowana jest ta funkcja.

Nie ma tej funkcji. MiFit z założenia nie mierzy drzemek. Teraz coś kombinują i bliźniaczy Zepp ma mierzyć.

5 godzin temu, FromWP napisał:

Nie ma tej funkcji. MiFit z założenia nie mierzy drzemek. Teraz coś kombinują i bliźniaczy Zepp ma mierzyć.

Jesteś pewny? Bo w aplikacji mi fit mam normalnie zakładkę drzemki, więc po coś ona została stworzona chyba. Właśnie z założenia mi band 5 miał mierzyć drzemki, bo strasznie krytykowali za jej brak mi banda 4. 

1606827346965.JPEG 1606827346935.JPEG 

Dajcie spokój z tymi gadżetami... Zwykłe breloczki. One niczego nie mierzą. To tak jakby kupić sobie różaniec i bardziej wierzyć... Kupcie sobie Holtera jak tak bardzo interesuje was aktywność ciała.

Edited by brawo
  • 1 month later...
Dnia 1.12.2020 o 13:55, Glover napisał:

Notify for Mi Band uwzględnia drzemki, ale trzeba ustawić całodzienne monitorowanie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Gdzie są te ustawienia? W aplikacji czy na opasce?

Edited by zoltan78
Usunięcie screena
  • 1 month later...
Dnia 1.12.2020 o 08:58, gh0st666 napisał:

Czy ta opaska mierzy Wam drzemki na domyślnej aplikacji? Bo testowałem przez ponad tydzień, każdego dnia pół godzinna drzemka w ciągu dnia i ani jedna nie pojawiła się w aplikacji. Chyba strasznie niedopracowana jest ta funkcja.

Mi ostatnio godzinną normalnie złapało. Drugą, krótką w pociągu już nie