Skocz do zawartości

Bardzo mało snu głębokiego


Bard

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam opaskę Mi Band 5 od jakiegoś tygodnia i wszystko działa świetnie - oprócz badania snu, wychodzi mi po 10-20 minut snu głębokiego co noc. Jak dokładnie działa badanie snu głębokiego, często zdarzają się aż tak niskie wyniki? Dodam, że budzę się średnio wyspany, nie jest tragicznie, ale nie jest też cudownie. Ktoś ma pomysł, czy problem jest ze mną, czy z pomiarem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
5 godzin temu, FromWP napisał:

Nie ma tej funkcji. MiFit z założenia nie mierzy drzemek. Teraz coś kombinują i bliźniaczy Zepp ma mierzyć.

Jesteś pewny? Bo w aplikacji mi fit mam normalnie zakładkę drzemki, więc po coś ona została stworzona chyba. Właśnie z założenia mi band 5 miał mierzyć drzemki, bo strasznie krytykowali za jej brak mi banda 4. 

1606827346965.JPEG 1606827346935.JPEG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tymi gadżetami... Zwykłe breloczki. One niczego nie mierzą. To tak jakby kupić sobie różaniec i bardziej wierzyć... Kupcie sobie Holtera jak tak bardzo interesuje was aktywność ciała.

Edytowane przez brawo
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 1.12.2020 o 13:55, Glover napisał:

Notify for Mi Band uwzględnia drzemki, ale trzeba ustawić całodzienne monitorowanie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Gdzie są te ustawienia? W aplikacji czy na opasce?

 

Edytowane przez zoltan78
Usunięcie screena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 1.12.2020 o 08:58, gh0st666 napisał:

Czy ta opaska mierzy Wam drzemki na domyślnej aplikacji? Bo testowałem przez ponad tydzień, każdego dnia pół godzinna drzemka w ciągu dnia i ani jedna nie pojawiła się w aplikacji. Chyba strasznie niedopracowana jest ta funkcja.

Mi ostatnio godzinną normalnie złapało. Drugą, krótką w pociągu już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...