Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Robot - problem z działaniem poza stacją dokującą


Kamtym

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam Xiaomi Mi Robot i mam z nim problem. Dopóki robot jest na stacji ładującej to wszystko działa poprawnie. Jak tylko zaczyna sprzątać i chce odjechać od stacji, wyłącza się. Sprawdzałem na innej baterii, na pewno sprawnej, i objaw był ten sam. Kiedy robot jest odpięty od stacji to można go włączyć przyciskiem, ale przycisk trzeba trzymać cały czas. Jak tylko przycisk się puści, to robot się całkowicie wyłącza. Trzymając cały czas przycisk włączania można nawet włączyć sprzątnie i robot sprząta poprawnie. Link do objawu:

https://youtu.be/knS7_n201rk

Edytowane przez Kamtym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Znalazłem rozwiązanie. Okazało się, że problemem była turbinka. Uruchomiłem roborocka bez radaru, poszło jakieś zwarcie w okolicach turbinki. Odkurzacz po zainstalowaniu z powrotem radaru jeździł już normalnie, tylko wyrzucał błąd turbinki. Brutalna metoda, ale lepszy błąd znany i naprawialny niż szukanie po omacku. Wymieniłem turbinkę i odkurzacz działa w najlepsze. Tylko już nie zmieniam trybów odkurzania, po ostatnim stało się to co wyżej, wiec zostawiam na standardzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...