Skocz do zawartości

Android auto kompatybilność z POCO F2


Godzikowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  

potrzebuję w najbliższym czasie zacząć używać aplikacji Android auto, z tego co widzę jest ona fabrycznie zainstalowana na moim POCO f2 pro, jednakże z szuflady aplikacji nie ma możliwości jej uruchomienia, ponieważ nie jest obecna nigdzie indziej niż w aplikacjach systemowych oraz aktualizacjach sklepu play, czy ktoś potrafi pomóc jak ją uruchomić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem jak inaczej sprawdzić kompatybilność. Teoretycznie, ma działać skoro tu i tu jest oryginalnie wgrane. Nie każdy samochód uruchamia z automatu. To musisz sprawdzić manualnie w opcjach auta. Telefon powinien ruszyć sam bo zostaje zainicjowany przez samochód. Albo w aucie jakaś opcja albo kabel. Przeważnie pomaga zmiana kabla. Jest najczęstszą przyczyną problemu z działaniem AA. 

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakiś czas temu dokładnie z 2 miesiące temu jak pobrałem android auto z google Play to była widoczna ikonka aplikacji i można było ją uruchomić na telefonie bez samochodu. W tym trybie można było dodać wewnątrz aplikacji inne aplikacje dla AA . Od jakiegoś czasu nie ma ikony i nie da się uruchomić tego trybu. Ktoś zna może sposób aby ją uruchomić ? Mi9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...