Skocz do zawartości

AndroidTV 9 dla Mi Box 4K (MDZ-16-AB)


Matheusz

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, pkonrad napisał:

3488, ale jest już oficjalny update dla wszystkich

No wiem, że jest oficjalna wersja 3575, przecież o tym pisałem 3 posty wcześniej i dlatego pytam czy czegoś nie spieprzyli i czy warto instalować, bo ja z wersji 3420 jestem zadowolony i nie wiem czy pokusić się na instalację tej nowej?


Nie cytujemy postów ze zdjęciami, korzystamy z przycisku edycji /pkonrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, GRV napisał:

No wiem, że jest oficjalna wersja 3575, przecież o tym pisałem 3 posty wcześniej i dlatego pytam czy czegoś nie spieprzyli i czy warto instalować, bo ja z wersji 3420 jestem zadowolony i nie wiem czy pokusić się na instalację tej nowej?

Ja przy najnowszej wersji zauważyłem problem ze sparowanymi słuchawkami bluetooth Redmi AirDots. Musiałem zrestartować Box żeby połączył się z słuchawkami, wcześniej nie było takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie wersję 3575 i w aplikacji YouTube następujący problem: po pojawieniu się reklamy, w momencie kiedy można już ją pominąć, klikam 'pomiń' ale czasami odtwarzany klip wideo nie jest kontynuowany od miejsca, w którym wyskoczyła reklama, tylko cofa się i leci od początku. Podobnie robi się czasem przy przewijaniu - przewijam do miejsca od którego chcę oglądać, klikam kółko, a klip zaczyna się od 00:00. Ktoś ma podobnie?

Edytowane przez Red Rice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeden box na 3420, drugi na najnowszym. Jeden z box'ów miał problem z 3420, później się uspokoiło. 
Oba działają bez problemów. Jak się nie pojawi jakiś problem to ten z 3420 też zaktualizuję. Problemów YT nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2021 o 11:58, Dario napisał:

A próbowałeś wyczyścić aplikację? Ubić, wyczyścić i uruchomić ponownie boxa. U mnie ta porada@pkonrad naprawiła problemy z Chromecast en.

Mi Note 10 Lite


 

Odinstalowałem aktualizacje, wyczyściłem, uruchomiłem ponownie. Póki co - pomogło. Dzięki za hint :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wycięty, tylko objęty umową licencyjną której nie mają ;)
Zapomnij.

 

On 6/4/2021 at 12:51 PM, martairafal said:

Jest dostępna nowa aktualizacja

A Ty znowu kilka dni spóźniony, na prawdę nie widać że już ktoś taką informację podał?
Wypadało by poza tym podać choć numer tej aktualizacji.
Masz coś nowszego niż R3617 z 28 maja?

Tap tap tap on Tapatalk with Mi 10 Pro

Edytowane przez orte
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 13.07.2021 o 11:44, qrko napisał:

No i stało się, aktualizacja do 9.0 jakoś się wymusiła i żegnaj Dolby Atmos. Ktoś analizował alternatywy? Myślałem o nowym chromecascie ale podobno też jakieś problemy z Dolby ma tylko nieco innej natury.

Chyba najbardziej rozsądnym wyjściem jest Nvidia Shield, ale jest kilka razy droższa od MiBoxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Robił ktoś powyższym sposobem? Jeśli tak, to jak wyszło?

 

Jak by ktoś się zastanawiał to ja już jestem po.

Poszło bez jakichkolwiek problemów i znów można się cieszyć Dolby True HD i DTS HD Master.

A odnośnie współpracy z dyskami usb która  przestała działać u mnie po ostatniej aktualizacji Andka w wersji 9 to w celu naprawy trzeba przywrócić ustawienia fabryczne i jest ok.

 

żeby nie było za fajnie okazuje się, że po downgrade do romu 2562 występują któciutkie przerwy w odtwarzaniu dżwięku w serwisach streamingowych jak i w kodi. 

Czy ktoś posiada choć linka do ostatniej wersji Oreo oznaczonej 2573? 

Edytowane przez Nowak12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jutro postaram się sprawdzić.
Na co dzień używam boxa od Canal+.
Dziś tylko polskie konto Amazon Prime podpiąłem pod MiBox.
Po takiej promocji ciężko było nie skorzystać w PL, w Niemczech płacę 8,99€ miesięcznie, a tu 49 PLN za rok.

Tap tap tap on Tapatalk with Mi 10 Pro

  

20 godzin temu, pkonrad napisał:

Mój Mi Box po update działa strasznie wolno.

Wysłane z mojego Mi A3 przy użyciu Tapatalka
 

U mnie tak jak zawsze działa, czyli dość szybko i bez zacięć.

Edytowane przez orte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...