Jump to content

Bateria problemy


Recommended Posts

Ile ekran włączony? Jakie opcje? Co działa? Dużo aspektów ma wpływ na zużycie. Za mało %, za krótki czas pomiaru i za duża panika

 

Android to ogół różnych procesów. Nawet synchronizacja FB/messengera/innych takich przechodzi obecnie przez proces "android". Używaj telefonu normalnie, nie patrz na statystykę co pół godziny. 

 

Link to post
Share on other sites

Nadal nie podajesz istotnych informacji. Nawet zasugerowałem w swoim poście co wpływa na baterie. 

Pokazany czas pracy to tylko możliwy scenariusz. Zgas ekran i odstaw to te 40 osiągnie i to jest ten czas. Używasz to gwałtownie spada. Ta sugestia nijak ma się do realiów - w większości.

 

Dla zabawy wróżba.

LTE robi swoje. YT aktywny, insta tam widać. Pewnie synchro konta, sklepiku i FB w tle. Telefon nawet leżąc zgaszony zużywa od 1-2(zdrowy)% na godzinę. Przy gorszym zasięgu(te paseczki to takie symboliczne są tak na prawdę)to i więcej.

4h działania *1% + ekran strzelam z 30 minut to około 5 procent (zależy od jasnosci) itd. to daje minimum, zaznaczam minimum 9% normalnego spadku baterii. Póki co  nie ma tu nic niepokojącego.

Edited by frrancuz
Link to post
Share on other sites

Podaj tylko czas pracy ekranu. Dotknij "ekran" pod wykresem baterii. 

Oczywiście to spekulacje, bo jak słuchasz muzyki przez YT w tle(albo coś) to nawet przy zgaszonym ekranie będzie leciała bateria. 

 

Edit: ech.. tyle się upisać w temacie który i tak poleci do kosza..

Edited by frrancuz
Link to post
Share on other sites

1.5h ekranu! 12% baterii i ty chcesz na gwarancję oddawać? Litości. Wszystko ok. Ten czas "pozostało" jest o kant rozbić. Nowy telefon, widac. Niby się uczy dopiero szacować ile będzie działał, z czasem na pewno pokaże mniej ale i tak nie zwracaj na to uwagi (w żadnym telefonie). To takie bardzo szerokie mniej-wiecej. Masz bdb wynik.

Ciesz się telefonem.

Edited by frrancuz
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...