Skocz do zawartości

Android 11 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro


gothic77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

Nie wiem co mnie podkusiło do antka 11 :( muszę wrócić do 10. 

Zainstalowałem z zip (przez apkę aktualizację) 12.0.8.0 na którym pięknie działał lecz wchodzi mi tel do TWRP ciągle po instalacji.

Czy da się ogólnie z 11 na 10 wrócić...?

-----

Oooo w twrp mam internal storage 0 mb i nie da się "mount" partycji DATA :( więc zostaje Wipe -> format data tylko .....? buuuu

Edytowane przez AmorR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AmorR napisał:

Witam

Nie wiem co mnie podkusiło do antka 11 :( muszę wrócić do 10. 

Zainstalowałem z zip (przez apkę aktualizację) 12.0.8.0 na którym pięknie działał lecz wchodzi mi tel do TWRP ciągle po instalacji.

Czy da się ogólnie z 11 na 10 wrócić...?

-----

Oooo w twrp mam internal storage 0 mb i nie da się "mount" partycji DATA :( więc zostaje Wipe -> format data tylko .....? buuuu

Mam dokładnie to samo, straciłem wszystkie pliki przy tej operacji. Jakiś dramat, instalacja spowrotem 10 powoduje bootlopa do twrp i wymazanie danych. Jak już mi się udało zainstalować 10 z miuipolska to dalej bootloop do twrp. Szczeli mnie zaraz... Aha przez miflash da się wgrać globala, ale jak z niego chce wgrać miuipolska z z 10 to po tym jest 0mb partycja i bootloop do jakiegos menu poco. Oj załatwiła mnie ta akcja na cacy

Edytowane przez Darkseeder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej po prostu zostać na oryginalnym sofcie. Ile zyskacie na modyfikacjach? Piszę to z wieloletniego doświadczenia. Na Mi9 miałem podobne sytuację. Później padły mi czujniki więc przeinstalowałem partycje persit, efekt na stałe straciłem L1. W tym telefonie i każdym kolejnym już nigdy nie będę się w to bawił bo gra nie warta świeczki. Radzę każdemu przemyśleć dwa albo i trzy razy czy na prawdę warto. To że będę miał soft z wyższym numerkiem i trochę wcześniej niż reszta.... Warto, no nie wiem, dla mnie nie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zoltan78 napisał:

A nie lepiej po prostu zostać na oryginalnym sofcie. Ile zyskacie na modyfikacjach? Piszę to z wieloletniego doświadczenia. Na Mi9 miałem podobne sytuację. Później padły mi czujniki więc przeinstalowałem partycje persit, efekt na stałe straciłem L1. W tym telefonie i każdym kolejnym już nigdy nie będę się w to bawił bo gra nie warta świeczki. Radzę każdemu przemyśleć dwa albo i trzy razy czy na prawdę warto. To że będę miał soft z wyższym numerkiem i trochę wcześniej niż reszta.... Warto, no nie wiem, dla mnie nie. 

wyszła wersja stabilna, pokazała się w OTA. Zainstalowałem ale masa błędów. Chciałem wrócić do 10 wg poradnika i takie kwiatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2020 o 23:18, zoltan78 napisał:

Warto, no nie wiem, dla mnie nie.

Moim zdaniem też nie warto . Ale...

Zrobiłem to bo apki sms,kontakty i dialer google mi nie podchodzą i nie ma nagrywania. Jakiejś fajnej apki ze sklepu play która by mi podeszła nie znalazłem. 

Miałem bety teraz zainstalowałem stabilne . Stabilna na 11 to porażka na becie nie działają płatności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Orientuje się ktoś co z Androidem 11? Bo z wiadomości to słabo to wygląda, mam na myśli wypowiedź rzecznika POCO z ostatnich dni jak i fakt, że na Redmi K30 Pro jest już wydany, na Mi10 i Mi10 PRO (wiem, że to flagowce) też już jest a POCO był w tej trójce w pierwszej kolejności do aktualizacji a tymczasem na POCO wiadomości o Globalu kończą się na becie 1 z czerwca. Pewnie wszystko skończy się dla nas pomyślnie bo nawet nie wyobrażam sobie jakim strzałem w stopę dla reaktywowanej marki POCO i samego Xioami by było jakby flagowy dla submarki POCO F2 Pro nie dostał aktualizacji do 11 gdzie nawet tanie Redmi Note 9 i Redmi 9 itp. takową dostają. 

https://pl.gizchina.it/2020/11/poco-f2-pro-android-11-dubbi/

Edytowane przez Mark1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rafek_wrc napisał:

Nie instalujcie. Mega zbugowany rom, dymki czatu w messengerze nie działają, animacje lagują, ram ubuja apki ogólnie dramat emoji24.png

Sprawdzałeś czy w ustawieniach te dymki są włączone? Może po zmianie Androida coś się samo przestawiło. Co do lagowania to i w obecnym się zdarza chyba, że jest wyraźnie gorzej. Apki bez kłódki obecny też lubi ubijać. 

11 godzin temu, whiro napisał:

Mnie tego nie chce zainstalować bo pisze że nie może zweryfikować paczki.

Jak masz telefon z oficjalnej polskiej dystrybucji to masz wersję EEA więc tak jak ja czekasz aż taką wydadzą. 

Edytowane przez Mark1991
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Klom napisał:

Czy na tę wersję softu też jest przewidziana aktualizacja? Wybaczcie, ale nie jestem w tych wersjach obeznany.

Aktualizacja będzie na wszystkie regiony. ta która wyszła na global była wadliwa i nie rozpowszechniali jej więcej a wręcz usunęli z serwera. Poczekaj aż usprawnią ten rom i dostaniesz androida 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...