Skocz do zawartości

POCO F2 Pro - dyskusja ogólna


wojasheck

Rekomendowane odpowiedzi

ja też na razie jadę na globalu chociaż z Mi6 mam same dobre doświadczenia jeśli chodzi o soft od xiaomi.eu

Raczej z lenistwa bo to jednak trochę zabawy z odblokowaniem bootloadera ale myślę o tym coraz częściej bo faktycznie brak mi nagrywania rozmów. Z wiadomościami Googla da się żyć, szczególnie że można sobie webową wersję odbalić na kompie i pisać sms'y wygodniej na zwykłej klawiaturze  (zresztą i tak mało kto teraz używa jeszcze sms'ow).

Myślę, że problemy są raczej na linii MIUI Android 11. MIUI nigdy nie lubiło się za bardzo z najnowszymi wersjami Andka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierasz rom w formacie TGZ, pod fasboota. Musisz odblokować bootloader. Za pomocą MiFlash wgrywasz rom. Blokujesz bootloader i wszystko. Masz globalny rom z aplikacjami xiaomi. Ja czekam na odblokowanie bootloadera. W przyszłym tygodniu tygidbiu wgrywam. Na XDA też znajdziesz temat w tej sprawie. Instrukcja wgrywania mifleshem jest na naszym forum w dziale Toturiale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=15985]zoltan78[/mention] czy to ten rom ? Ten Indonezyjski ? Rozumiem że polski język bedzie. ★ POCO F2 Pro Najnowsza stabilna wersja Indonezji Fastboot Pobierz plik
Tak, język polski jest w romie.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierasz rom w formacie TGZ, pod fasboota. Musisz odblokować bootloader. Za pomocą MiFlash wgrywasz rom. Blokujesz bootloader i wszystko. Masz globalny rom z aplikacjami xiaomi. Ja czekam na odblokowanie bootloadera. W przyszłym tygodniu tygidbiu wgrywam. Na XDA też znajdziesz temat w tej sprawie. Instrukcja wgrywania mifleshem jest na naszym forum w dziale Toturiale. 
Trzeba ponownie zablokować bootloader?

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale blokuj bootloader tylko wtedy gdy kupiłeś go z Europejskiej dystrybucji. Jeśli kupiłeś go w Chinach z chińskim romem to nie blokuj.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka


A możesz napisać dlaczego trzeba go zablokować?

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, michalm83 napisał:

@zoltan78 czy to ten rom ? Ten Indonezyjski ? Rozumiem że polski język bedzie. ★ POCO F2 Pro Najnowsza stabilna wersja Indonezji Fastboot Pobierz plik

Czy rom z oznaczeniem ID to jest ten indonezyjski? https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900380

Po kliknięciu na link z zacytowanego postu przerzuca mnie na stronę https://home.miui.com/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kitza napisał:

Czy rom z oznaczeniem ID to jest ten indonezyjski? https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900380

Po kliknięciu na link z zacytowanego postu przerzuca mnie na stronę https://home.miui.com/

 

To pobierz stąd na dole masz wersję TGZ którą trzeba podwójnie rozpakować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=70776]emesso22[/mention] hmm ciężko zrozumieć z czym masz problem. Ale w IPKO jest tak . Jak konfiguruje apke na xiaomi.eu i zainstaluje globala i ponownie IPKO to apka wywala błąd że jest już na tym telefonie. Muszę ja usunąć albo logując sie na konta z przeglądarki albo przy rejestracji. Po usunięciu telefonu mogę ponownie aktywować apke IPKO

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę inny mam problem, do zalogowania się przez przeglądarkę w PC wymagana jest autoryzacja w appce na tel. W aplikacji ustawiam autoryzacje dla mojego urządzenia czyli moj poco f2 pro zatwierdzam i tak jakby zatwierdzał inny telefon. Żadne powiadomienia nie dochodzą a w ustawieniach jest, że już inny telefon jest autoryzowany o nazwie xiaomi poco f2 pro. Muszę takie operacje robić na moim 4 letnich huaweiu na którym to działa bez problemu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś stabilna wersja miui.eu z androidem 10? Zamierzam odblokować bl i wgrać ale czytałem że na stabilnej z androidem 11 jest dużo bugów. Szczególnie przeszkadza mi problem z messnegerm gdzie klawiatura zasłania to co się napisalo.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma. 
Zoltan pisałeś kiedyś że można wgrać soft Indonezja. Moje pytanie jest takie czy tam też są wszechobecne reklamy i czy jest możliwość zainstalowania magiska?Potrzebuję magiska żeby wgrać yt vanced. Wiem że jest też wersja bez roota, ale niestety mimo ustawień linki i tak otwierają się w oryginalnym yt.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiska można wgrać nie ma problemu, reklamy najprościej wyłączyć darmowym sposobem poprzez ustawienia DNS na prywatny dns.adguard.com lub poprzez aplikacje Blokada z aplikacji F-secure. Tam jest pełna wersja za darmo.

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Bullsblood napisał:

Jest jakaś stabilna wersja miui.eu z androidem 10?

12.0.8.0 jest przecież na 10.

 

Podpowie mi ktoś jak zorganizować sobie klawiaturę xperia, bo ni jak mi ta googlowa nie leży, a te dynamiczne partycje mi trochę pomieszały plany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem z tego linku co polecałeś ale podczas flashowania pisze mi Missmatching image and device, i proces nie chce się zakończyć, Ty nie miałeś takiego problemu? Co w takim przypadku zrobić?

EDIT:

Instalowałem na starym MIflash i chyba to było problemem, na nowym MIflash z 2020 poszło bez problemu. 

Dnia 8.11.2020 o 18:06, zoltan78 napisał:

To pobierz stąd na dole masz wersję TGZ którą trzeba podwójnie rozpakować. 

Edytowane przez Skareb89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...