Skocz do zawartości

POCO F2 Pro - dyskusja ogólna


wojasheck

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Dzięki za informacje. Dziwne że na tych samych słuchawkach redmi note 8pro grało o wiele głośniej. Może będzie dobra promocja n 8gb. Po za troche trefnym ekranem na minimalnym podświetleniu w trybie ciemnym, telefon moim zdaniem bez wad jak za 2000 tys. Może przekonam się jeszcze do zakupu s10lite i będę mieć porównanie. Ale z tego co czytałem ekrany też są bardzo wypadkowe.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za informacje. Dziwne że na tych samych słuchawkach redmi note 8pro grało o wiele głośniej. Może będzie dobra promocja n 8gb. Po za troche trefnym ekranem na minimalnym podświetleniu w trybie ciemnym, telefon moim zdaniem bez wad jak za 2000 tys. Może przekonam się jeszcze do zakupu s10lite i będę mieć porównanie. Ale z tego co czytałem ekrany też są bardzo wypadkowe.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka


No ja tam jestem zadowolony, mój pierwszy telefon z miui (a miałem już ich trochę) który nie miał żadnych problemów na starcie. Trochę przeszkadza mi waga i to że 5g jest okrojone, ale poza tym wszystko działa poprawnie. Nawet powiadomienia z Gmaila przychodzą za każdym razem a w każdym xiaomi jaki miałem był z tym problem.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga dla mnie nie jest minusem, lubię czuć że coś trzymam. Byłem pod wrażeniem jak ekran daje radę w pełnym słońcu na ustawieniach auto. Wszystko bardzo wyraźne. Na ustawieniach w trybie ciemnym, ( google również tryb ciemny), czas na ekranie miałem 9 godzin. Nie wiem jaka była by różnica w normalnym trybie jasnym. I żadnej dziury w ekranie. Nie używam często przedniej kamery więc dla mnie to jest wielką zaletą. Tylko czekam za promocja i oby ekran był dobry i już go nie oddam.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu bardzo pozytywnie ocenia k30ultra ...

Testhttps://youtu.be/f91jhSvN9_8

A akurat on jest zawsze konkretny i bez ściemy, obecnie z kuponami w cenie jakieś 1300-1350... Ja czekam na obniżkę do 1100 i zobaczę osobiście ...

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Orjon
Twój post zajmuje pół strony. Sprawdzenie pustych linii, nawet jeśli to tapatalk, nie jest takie trudne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla tego że ma dwa ultra głośniki ze względu na procesor jakiś nie ciągnie mnie do tego telefonu, lecz nie twierdzę że jest zły. Fakt w tym też dwa głośniki były by fajne.

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi oto że gościu jest konkretny w tych sprawach default_icon_e_smile.gif

Dla fanów wideo k30 ultra posiada jeszcze dodatkowy mikrofon na środku tarczy aparatów , generalnie nagrane audio powinno być jeszcze lepsze.

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze z pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec już offtopu, wątek wyczyszczony. Kolejne posty nie na temat będą usuwane a autorzy nagradzani. Trzymajcie się tematu wątku. Jeśli ktoś chce podyskutować na inny temat to proszę założyć oddzielny wątek i nie śmiecić.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledze stronę wcześniej za sugestie ze zmianą regionu.nie wpadłbym na to ,a oglądając telefon wszystko mi się podobało ale dźwięk na słuchawkach był kiepski.cicho grały ,porównałem z kilkoma innymi w sklepie i grały ok.pan z obsługi stwierdził że ten telefon tak ma że coś za coś jest super procesor ale dźwięk słaby i nic się nie zrobi .

Tak więc jeśli komuś gra za cicho ,zmienić region na Indie i gra rewelka :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety nadal czekam na swojego poco f2 pro 8/256gb neon blue kupionego w x-komie 21 lipca. Niestety nie wiadomo kiedy będą mieli dostawę. Patrzę i jest w foster technologies i nie wiem czy anulować zamowienie w x-komie i kupić tam (chodzi o opinie o tym sklepie, gwarancje itp). W foster jeszcze są w dobrej cenie mi10 8/128 oraz black shark 3 8/128.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2020 o 08:28, AmstaffTigra napisał:
Dziękuję koledze stronę wcześniej za sugestie ze zmianą regionu.nie wpadłbym na to ,a oglądając telefon wszystko mi się podobało ale dźwięk na słuchawkach był kiepski.cicho grały ,porównałem z kilkoma innymi w sklepie i grały ok.pan z obsługi stwierdził że ten telefon tak ma że coś za coś jest super procesor ale dźwięk słaby i nic się nie zrobi .

Tak więc jeśli komuś gra za cicho ,zmienić region na Indie i gra rewelka 

Witam. Też miałem ten problem za cicho grał na słuchawkach, o wiele.ciszej niż redmi note 8 pro. Oddałem że względu na zielony wyświetlacz pojawiający się w dolnej części. Czekam na promocję i pewnie zakupie ponownie. Czy po zmianie na inny region polepsza się tylko głośność, czy również jakość dźwięku. Czy nie wpływa to na aktualizację, poprawki bezpieczenstwa, zmian w oprogramowaniu czy ogólne używanie telefonu. Czy zmiana jest odczuwalna na słuchawkach przewodowych czy bezprzewodowych. Czy jest możliwość korekcji dźwięku na słuchawkach bluetooth.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze z pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że podobno xiaomi oficjalnie udziela gwarancji na egzemplarz kupione w chinach w wersji global.
Zweryfikuj sobie tę informację, bo jesli okaże się, że tak jest to kup na jakimś ali/gerarbest/traidingshenzen (czy jak to sie tam pisze) za 1500 lub mniej i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale pewnie gorzej ze zwrotem. Po za tym nigdy nie kupowałem z Chin, te wszystkie globale, international, cła itp. trochę mnie przeraża, zawsze kupowałem z polskiej dystrybucji. Może kiedyś się przekonam, pewnie musi być ten pierwszy raz.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad roku nie zamawiałem z chin telefonu i jakoś wypadłem z tematu. A że człowiek szuka oszczędności to w tym roku zamówiłem. Kupiłem RN9s . Miało być tanio więc i przesyłkę wziąłem zwykłą pocztę.
Czas dostawy 45 dni. Do tego VAT
Wyleczyłem się
POCO już kupowałem w PL. Wziąłem F-VAT i wyszła ta sama cena co w Chinach z pełną polską gwarancją.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak kupować z chin żeby było bez VAT. Chyba kupiłem ze 20 telefonów i udało się bez VAT. W tym roku niestety naliczyli. Doliczając koszt przesyłki, brak gwarancji oraz faktury wychodzi niewiele taniej. Przynajmniej dla mnie. Do tego sprzedawałem telefon z chin i ludzie płaczą że nie ma gwarancji itd.

A jak rozpakujesz zobaczyć czy chińczyk cegły nie wysłał to płacz że telefon używany.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi copiątkowymi aktualizacjami MIUI? Mam fabryczny sofy (nic nie wygrywałem, nie modyfikowałem), czy muszę coś wgrywać, zmieniać ? 

Póki co dostałem tylko po zakupie aktualizacje na MIUI 12.0.2.0 i od tej pory zastój totalny. Parę aplikacji systemowych w międzyczasie się zaktualizowało i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od paru tygodni też używam Poco F2 (przesiadłem się z mi6, Poco kupiony w Hiszpanii za niecałe 1,5kzł). Jadę na najnowszym globalu MIUI12 i jak na razie jestem zadowolony może z wyjątkiem drenażu akumulatora. Używam dwóch kart sim i mam w związku z pracą sporo drenujących aplikacji typu Teams, Skype for Business, Messenger itp ale SOT mnie zawiódł: 5 w porywach 6 godzin i to w większości na Wifi kilka metrów od routera. Czy warto przesiadać się na MIUI od xiaomi.eu? Na pewno nagrywanie rozmów by mi wróciło. A z akumulatorem będzie lepiej? Na Mi6 od początku jechałem na xiaomi.eu i byłem zadowolony. A przy okazji jak komuś brakuje tych opcji to wyniuchałem w sieci jak włączyć w Orange na Poco F2 VoLTE i VoWifi (mi w menu wcześniej brakowało tych przełączników)

VoLTE *#*#86583#*#*
VoWIFI *#*#869434#*#*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...