Skocz do zawartości

POCO F2 Pro - dyskusja ogólna


wojasheck

Rekomendowane odpowiedzi

Jak u was wygląda jakość mms? Przyzwyczajony do imessage, w POCO mnie trochę to przeraża. Zdjęcia wyglądają jak powiększone miniaturki, albo interpolowane z rozdzielczości 320x240 pkt. Dodam, że korzystam ze standardowej aplikacji wiadomości i trochę się do niej przyzwyczailem. Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkość mms zależy od operatora. Mam numer w Play i jakość mms względem mojego poprzedniego telefonu się nie zmieniła. Wiadomo że to nie są zdjęcia do druku, ale jest to niska jakość, n ie ukrywajmy. Max rozmiar to 300 kb więc szału nie będzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzech "grubych" dniach oceniam zakup negatywnie. Oprogramowanie MIUI 12 drenuje baterie, aż miło i to na samym czuwaniu, ba! nawet w trybie samolotowym. Dźwięk z głównego głośnika to totalna porażka - płaski bez basu i jakiejkolwiek jakości, tylko że głośny i na tym koniec. Foto to rasowy chiński średniak typu Mi 9 Lite, bardzo nieporeczny kawał ciężkiego kloca, brak możliwości ustawień pod słuchawki BT (korektor nie działa). Przednia kamerka i jej jakość foto brak słów Redmi Note 7 już robi o niebo lepsze. Cały sprzęt ratuje tylko procesor, ekran pod waruniekiem, że nie trafimy na feralny egzemplarz (topic o nim na forum) i bateria ale dopiero w przyszłości jak zostanie odpowiednią zoptymalizowany system MIUI 12. Po przesiadce z Samsunga S10 totalny regres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to wersja europejska to zaczekaj na aktualizację do V12.0.3.0 może będzie poprawiona w stosunku do 12.0.2. Jak na razie jest kiepsko, ale nie tylko na POCO.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka


Mnie tam nic nie drenuje baterii , fotki są bardzo ok... zresztą porównań na necie już trochę jest... Głośnik jak głośnik , wolę osobiście stereo , ale ujdzie ma dawać znać że dzwoni (do YouTube też wystarcza) . Korektor po bt mało kiedy jest dostępny , no i dźwięk po kablu znacznie lepszy .
Za tak śmieszne pieniądze nic lepszego nie znajdziemy .

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Żonie kupiłem redmi note 8 pro. Jest zadowolona ja również nie widzę wad które by mi przeszkadzały za tą cenę. Więc zamówiłem poco f2 pro ze względu na lepszy ekran, baterie, aparaty, wydajność, moze lepsza jakość na wyjściu sluchawkowym. Jeśli oprogramowanie będzie działać na takim samym poziomie jak note 8 pro to będę zadowolony. Może jestem mniej wymagający albo nie miałem styczności z flagowcami za 4000zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony. Jedyna wada jak na razie to waga, ale już powoli ręka się przyzwyczaja. Cieszę się, bo trafiłem na egzemplarz bez żadnej wady wszystko śmiga tak jak powinno. Miałem wcześniej mi 8 to od początku nie wykrywal mi słuchawek. Znaczy się dźwięk był, ale system ich nie wykrywał. Nie działał pilot ani mikrofon. No i w sumie mogę się jeszcze czepić tego, że nie można usunąć szuflady z aplikacjami,ale może w późniejszych aktualizacjach dadzą taką możliwość. Zakup oceniam na 4+

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apki ubija MIUI nie RAM, taka agresywna specyfika systemu, który ponad wszystko stawia zawsze działanie baterii przez co minimalizuje ilość procesów w tle.

9 godzin temu, MrBright napisał:
Mnie tam nic nie drenuje baterii , fotki są bardzo ok... zresztą porównań na necie już trochę jest... Głośnik jak głośnik , wolę osobiście stereo , ale ujdzie ma dawać znać że dzwoni (do YouTube też wystarcza) . Korektor po bt mało kiedy jest dostępny , no i dźwięk po kablu znacznie lepszy .
Za tak śmieszne pieniądze nic lepszego nie znajdziemy .

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Również nie mam problemów z baterią, jakością ekranu czy aparatem. Głośnik tak jak mówisz, na co dzień daje radę :)

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na XDA jest poradnik w kwestii POCO na MIUI 12 na problem z baterią, bo narzekają ludzie (o drenowaniu na czuwaniu też wspomniane) ale niech się bawi już przyszły i nowy właściciel mojego F2 PRO A screeny twoje nic nam nie mówią.

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zrobiłbyś wszystko żeby tylko potwierdzić swoje problemy z tym telefonem bo ci się nie spodobał i tyle.
Screeny nic ci nie mówią? Bo to trzeba zacząć czytać. Inaczej tego nazwać nie można. Czarno na białym czas czuwania i zużycie baterii a tobie nic to nie mówi :D

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK a już na starym dziadku a co do twoich screenów to czas czuwania 7h i 11% w plecy, a aktywny 2 min. Miłego korzystania panowie i jak najszybszej poprawki MIUI 12.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Ewidentnie umiejętność czytania wykresów się kłania gdzie specjalnie jeszcze zaznaczyłem ramy czasowe samego czuwania a ty nadal nie ogarniasz jak to czytać. Może faktycznie wróć na forum samsunga :D

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...