Skocz do zawartości

POCO F2 Pro - dyskusja ogólna


wojasheck

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, 3langusta napisał:

Mam tel od 3 dni. Ilość niedoróbek w ciemnym motywie aż kłuje po oczach. Różne aplikacje po zmianie na dark mode miui są po prostu nieprzystosowane. Po włączeniu globalnego czarnego motywy inne aplikacje się wykrzaczają pod wglądem ingerencji w kolory. Trzeba ciemny wyłączyć i w aplikacjach zmieniać na ciemny. Strasznie badziewny jest ten soft. Gdybym wiedział że tak jest nie wiem czy bym wziął POCO. 

Po przesiadce z Mate 20 nie widzę wartości dodanej z posiadania POCO. Soft huawei jest na dużo wyższym poziomie dopracowania animacji, kolorów. 

Ustawienia -> Wyświetlacz -> Tryb ciemny -> Poszczególne aplikacje - odznacz aplikacje gdzie przez tryb ciemny z MIUI występują błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno nie widzi mi się brak możliwości wyłączenia powiadomień z systemu Android. Po kiego wała mi takie powiadomienie, że "Messenger wyświetla się nad innymi"?

Chciałbym mieć dymki czatu i nie mieć tego powiadomienia - jest to możliwe? Próbowałem już chyba wyłączyć wszystkie możliwe powiadomienia dotyczące dymków. Chyba. 

Screenshot_2020-08-10-21-40-44-511_com.mi.android.globallauncher.jpg

Screenshot_2020-08-10-21-40-48-921_com.mi.android.globallauncher.jpg

Screenshot_2020-08-10-21-40-53-179_com.android.settings.jpg

Screenshot_2020-08-10-22-02-13-112_com.android.settings.jpg

IMG_20200810_222441.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna lipa z tym brakiem wsparcia dla 5G na częstotliwościach 2100, 2600. Tylko N78, 77. Ten POCO f2 pro taki kastrat. Nie sądzę aby odblokowali. Straszne niedopracowany model. To moja opinia po 4 dniach od zakupu. Dziś podejmę decyzję czy nie oddam bez podania przyczyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, mariusz.ur said:

To jaki telefon będzie lepszy w podobnej cenie?

Sam procesor to nie wszystko. Jest mnóstwo sprzętu na rynku który działa zwyczajnie lepiej, jest lepiej dopracowana. Mam go 5 dzień i przy moim iPhone Xr, Mate 20 powiem szczerze że nie urywa. Nie ma w tym telefonie nic czego nie mam. Może i szybko działa ale płynność, jakość animacji, dopracowane kolory w miui12 to nie jest top. Telefon broni się czytelnością ekranu w słoneczny dzień i działaniem na baterii która w sumie też nie wyróżnia się specjalnie. Nie wiem sam. Drugi raz już go bym nie kupił. To co napisałem powyżej to moje zdanie i przemyślenia na temat poco. Każdy może mieć jakie chce. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam procesor to nie wszystko. Jest mnóstwo sprzętu na rynku który działa zwyczajnie lepiej, jest lepiej dopracowana. Mam go 5 dzień i przy moim iPhone Xr, Mate 20 powiem szczerze że nie urywa. Nie ma w tym telefonie nic czego nie mam. Może i szybko działa ale płynność, jakość animacji, dopracowane kolory w miui12 to nie jest top. Telefon broni się czytelnością ekranu w słoneczny dzień i działaniem na baterii która w sumie też nie wyróżnia się specjalnie. Nie wiem sam. Drugi raz już go bym nie kupił. To co napisałem powyżej to moje zdanie i przemyślenia na temat poco. Każdy może mieć jakie chce. 

Ile zapłaciłeś za xr oraz mate 20....

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kastrat to Oneplus Nord a nie POCO gdzie MIUI 11 i 12 to jedne z najlepszych MIUI jakie używałem od wersji 4.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Sam procesor to nie wszystko. Jest mnóstwo sprzętu na rynku który działa zwyczajnie lepiej, jest lepiej dopracowana. Mam go 5 dzień i przy moim iPhone Xr, Mate 20 powiem szczerze że nie urywa. Nie ma w tym telefonie nic czego nie mam. Może i szybko działa ale płynność, jakość animacji, dopracowane kolory w miui12 to nie jest top. Telefon broni się czytelnością ekranu w słoneczny dzień i działaniem na baterii która w sumie też nie wyróżnia się specjalnie. Nie wiem sam. Drugi raz już go bym nie kupił. To co napisałem powyżej to moje zdanie i przemyślenia na temat poco. Każdy może mieć jakie chce. 
Przecież możesz go oddać, nie ma problemu.
IOS jest dla mnie zbyt ubogi w funkcje a Mate 20 to raczej słaby przykład bo ma fatalny notch, zielony ekran, kończące się wsparcie i mega zagięty ekran.
Takie moje zdanie.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=13091]wojasheck[/mention] zielony ekran? Mówisz o mate 20 pro. Ja go nie mam. Nigdy nie kupie telefonu z takim zagietym ekranem. Poco zostaje. Po 6 dniach mimo wad daje radę. Co do wsparcia cóż. Do mojego XR który ma już dwa lata nic nie ma porównania. Mam przed sobą kolejne 3 lata wsparcia. Tu ios jest mega. Mają model którego android i Poco tak nie będzie miał nigdy. Np poco poprawki bezpieczeństwa ma stare. To trochę pokazuje podejście do softu. Ale tak jak mówię. To są moje przemyślenia, nie chce polemizowac.

Ktoś się pytał ile zapłaciłem za xr. Nie ma to dla mnie znaczenia. Zdążył już kilka razy zarobić na siebie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukasz22 napisał:

Gra ktoś może z was w hill climb racing 1 lub 2? W obu przypadkach występuje zacinanie ekranu / stuttering. Pomaga dopiero wyłączenie dźwięku w grze. Rom mam Global 12.0.1

Miałem to samo na bardzo mocnych telefonach. Gra jest fatalnie zoptymalizowana. Dałem sobie z nią spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mn1s1ek napisał:

Miałem to samo na bardzo mocnych telefonach. Gra jest fatalnie zoptymalizowana. Dałem sobie z nią spokój.

Być może pod tym snapdragonem tak działa, nie wiem dam sobie spokój z nią. Na Redmi 7A działa bezproblemowo a i na flagowych s9/10 też.

Dodatkowo mam jakiś dziwny problem z chrome. Zawsze po odblokowaniu kilka sekund przewijanie stron jest w 20-30fps. Czasami również po powrocie do aplikacji jak jest w ramie. Problem nie występuje na stronie głównej chrome gdzie są artykuły a po wyszukaniu jakiejkolwiek strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=13091]wojasheck[/mention] zielony ekran? Mówisz o mate 20 pro. Ja go nie mam. Nigdy nie kupie telefonu z takim zagietym ekranem. Poco zostaje. Po 6 dniach mimo wad daje radę. Co do wsparcia cóż. Do mojego XR który ma już dwa lata nic nie ma porównania. Mam przed sobą kolejne 3 lata wsparcia. Tu ios jest mega. Mają model którego android i Poco tak nie będzie miał nigdy. Np poco poprawki bezpieczeństwa ma stare. To trochę pokazuje podejście do softu. Ale tak jak mówię. To są moje przemyślenia, nie chce polemizowac.

Ktoś się pytał ile zapłaciłem za xr. Nie ma to dla mnie znaczenia. Zdążył już kilka razy zarobić na siebie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zabezpieczenia są z 1 lipca , więc masz starszy soft niż jest dostępny . Soft apple dla mnie osobiście to wąskie gardło , używałem ze dwa lata temu na ip7 i nie podszedł, wiadomo każdy ma inne potrzeby .

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poco wkładam karte, odpalam, ustawiam czarny motyw i ten motyw wywala aplikacje i ich kolorystykę. Muszę grzebać w systemie i to ustawiać. I to jest badziewne. Tyle marketingu było o ten.motyw który potem trzeba dalej konfigurować. To jeden z przykładów.

Nie ma co dalej niedoróbek wymieniać. Do iPhone jeszcze trochę. A tak to już spoko tel po tygodniu

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poco zobaczymy jaki będzie stan baterii po roku. Wolałbym mieć 10W bezprzewodowe niż po kablu szybkie. Jak kupowałem mi9 rok temu był bardziej kompletny niż teraz poco.

 

W apple ładuje szybka ładowarką od Xiaomi default_smile.png. Uwierz mi działa to spoko. Nie używam tej z pudelka.. Ma też 7.5w ładowanie bezprzewodowe. To jest mega wygodne w car. Odkładam i ładuje. Zero kabli. W poco muszę kolejny kupić do car.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poco wkładam karte, odpalam, ustawiam czarny motyw i ten motyw wywala aplikacje i ich kolorystykę. Muszę grzebać w systemie i to ustawiać. I to jest badziewne. Tyle marketingu było o ten.motyw który potem trzeba dalej konfigurować. To jeden z przykładów.Nie ma co dalej niedoróbek wymieniać. Do iPhone jeszcze trochę. A tak to już spoko tel po tygodniu

 

 

 

 

 

 

 

Obstawiam że to problem developera, który nie zaimplementował źle albo wcale obsługę ciemnego motywu w aplikacji. 

Ja kupiłem za 1500... I przesiadka z mi9 jak dla mnie na plus .

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymiana raczej słaba.

Lepszy ekran... Lepsza bateria... Lepszy aparat...lepsze audio...lepszy proc i pamięć , jedynie brak bezprzewodowego ładowania trochę doskwiera... Poza tym faktem mi9 nie jest w żadnym momencie lepszym telefonem... Zmieniam telefon co 10-12 miesięcy widzę doskonale kiedy jest progres a kiedy nie default_icon_e_smile.gif  

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MrBright napisał:

Lepszy ekran... Lepsza bateria...

To dobrze, że Tobie pasuje. Ja jednak widzę same minusy w porównaniu do mi9. Wymiary, waga, a to ważne w mobilnym urządzeniu. Jednak każdy ma swoje preferencje. Miałem już kupować ten telefon za 1400zł ale po przemyśleniu to jednak nie warto zamieniać mojego mi8 na tego poco f2 pro.

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że Tobie pasuje. Ja jednak widzę same minusy w porównaniu do mi9. Wymiary, waga, a to ważne w mobilnym urządzeniu. Jednak każdy ma swoje preferencje. Miałem już kupować ten telefon za 1400zł ale po przemyśleniu to jednak nie warto zamieniać mojego mi8 na tego poco f2 pro.

Szkoda że w zasadzie wszyscy zrezygnowali z face unlock które jest w mi8...

No cóż , widocznie masz małe rączki ... Ze mnie kawał chłopa , mniej ograniczeń default_icon_e_smile.gif

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MrBright napisał:

No cóż , widocznie masz małe rączki ... Ze mnie kawał chłopa , mniej ograniczeń :-)

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Po takim tekście żałuję rozpoczętej konwersacji. Nie chodzi o małe rączki tylko o kieszenie. No chyba, że masz kieszenie do kolan.

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takim tekście żałuję rozpoczętej konwersacji. Nie chodzi o małe rączki tylko o kieszenie. No chyba, że masz kieszenie do kolan.
Kolego nie chodzę w rurkach tylko normalnych spodniach , nie ma najmniejszego problemu . W marynarce również spokojnie się mieści .


Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MrBright napisał:

Kolego nie chodzę w rurkach tylko normalnych spodniach , nie ma najmniejszego problemu . W marynarce również spokojnie się mieści .


Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Dno już zostało osiągnięte. Niżej już nie da się zejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...