Skocz do zawartości

Mi Note Bamboo - Żółty Ekran


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Po prawie miesiącu, Mi Note wrócił z czeskiego serwisu, Pan Jiri stwierdził, że telefon jest super i nie uznał reklamacji, a ekran ewidentnie jest żółty i nierównomiernie podświetlony na dole. Czy Ty @Acid uwzględniasz takie reklamacje, czy to nie zależy od Ciebie? Poza tym, czy mój telefon powinien trafić do Ciebie, czy tu nie ma zasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia do kogo aczkolwiek jak z Polski to do Polski. Jeśli Jiri stwierdził, że wyświetlacz jest ok to jest ok. I uwierz mi, Jiri to nie jakiś dzieciak w te klocki. Owszem młodszy ode mnie ale zna się na rzeczy.

Tak patrzyłem teraz na swoj ekran pod kątem z góry i jest taka podobna żółta poświata i to jest normalne. W żadnym razie nie psuje to kolorów i użytkowania telefonu.

Ale... jeśli mimo wszystko widzisz tam wadę i dalej chcesz w to iść to możesz mi wysłać do oceny to porownam ze swoim. Ale płacisz za koszt wysyłki ode mnie bo reklamację jako tako masz odrzuconą.

Wysłane z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślę Ci telefon, bo jestem pewien że Jiří się pomylił. Nie muszę patrzeć pod kątem, ani od góry, po prostu jest żółta plama. Poza tym telefon jest świetny, dlatego walczę, inaczej odpuściłbym temat i go sprzedał. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolega wystawił ten telefon na sprzedaż ze stanem "Idealny" więc uznał, że jednak z ekranem jest wszystko ok :)

http://miuipolska.pl/forum/topic/5514-sprzedam-mi-note-bamboo-edition-mi-band-1399-pln/

Tiaa. Serwis stwierdził, że jest ok, ja nie mam ochoty ani czasu niczego udowadniać, a nowemu właścicielowi to nie przeszkadza. Wróciłem do sprawdzonych rozwiązań - Note 4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Gdyby to faktycznie była plama na ekranie widoczna zawsze to jak komuś mogło by to nie przeszkadzać?

Albo jest ta wada albo nie ma.

Nie, albo jest wada wg serwisu, albo jej nie ma. Dla mnie żółty tint był nie do zaakceptowania w telefonie za ponad 1600 pln. Jak widać Chińczykom i Czechom taka kontrola jakości pasuje. Uwierz mi Acid, że nie należę do tych, którzy się lubią czepiać, a wystarczy troszkę pogooglować, żeby sprawdzić, że Xiaomi ma problem z ekranami, zresztą Ty zdaje się też potwierdziłeś żółty tint w swoim Mi Note.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale ja nigdy czegoś takiego nie widziałem i nie zwracałem uwagi. Więc pewnie albo mówimy o czym innym albo ja miałem bardzo niewielki tint. Szczególnie, że jednak nie wysłałeś mi telefonu więc nie mogłem porównać.

Wysłane z MI Note Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...