Skocz do zawartości

Odszukanie kopi zapasowej w plikach telefonu


maciejskipawel123@gmail.co

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Mam dość poważny problem. Mianowicie robiłem kopie zapasową na moim xiaomi. wchodziłem w ustawienia/o telefonie/kopia zapasowa/urzadzenie mobilne/utworz kopie zapasowa (Zdjęcie). Po przywróceniu ustawień fabrycznych i zalogowanie się na platformy takie same jak przed przywróceniem ustawień fabrycznych wszedłem "przywróć " (zdjęcie) I nie pojawiły mi się żadne kopie zapasowe. Miałem tam ważne kontakty notatki itd, moze sie gdzies zapisało na telefonie. skopiowałem całą zawartość telefonu na komputer. Co teraz mogę zrobić ? Gdzie szukać tej kopii co zrobiłem ? Bardzo proszę o pomoc 

IMG_20200805_164241[1].jpg

Screenshot_2020-08-05-16-42-57-371_com.miui.backup[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • [email protected] zmienił(a) tytuł na Odszukanie kopi zapasowej w plikach telefonu

Podpiąłem tel do kompa skopiowałem najpierw DCIM i Download bo tam mam zdjęcia i jak się skopiowało to na wszelki wypadek przeniosłem całą zawartość telefonu z odznaczeniem uprzednio skopiowanych folderów wyżej wymienionych. Jak się wszystko skopiowało to zrobiłem reset telefonu. I jestem w tym beznadziejnym położeniu..... zawsze wszystko kopiowałem ręcznie jak zmieniałem telefon. Teraz myślałem że już taka technologia itd.. co może się stać. Jednak trzeba dmuchać na zimne... Drodzy forumowicze da się coś zrobić w tej beznadziejnej sytuacji ?

Bo wiem że jak zrobiłem przywrócenia telefonu to linux jaki jest na xiaomi wszystko kasuje bezpowrotnie. Teraz tylko nadzieja w tej kopii zapasowej która cołkiem możliwe że gdzieś jest. 

Patrzyłem na kontach google i mnie mam nic może źle szukam. wchodziłem w zakładkę kopia zapasowa. (Chyba większej filozofii w tym nie ma) folder pusty. Próbowałem się zalogować na xiaomi i było napisane że nie ma takiego emaila więc twierdzę że nie miałem konta na xiaomi i tam się nie zapisało. (wpisywałem emaila i klikałem zapomniałem hasła i wyskakiwał komunikat że nie ma takiego e maila czy cos w tym stylu) 

Nie wiem co mogę więcej zrobić. Jakieś pomysły  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...