Jump to content

Czujnik Zbliżeniowy Na Miui V6


s4kron

Recommended Posts

Witam, wczoraj po zainstalowaniu v6 podczas testów spostrzegłem, że w trakcie nawiązywania połączenia ekran się wygasza pomimo tego, że telefon leży na biurku a czujnik zbliżeniowy nie jest zasłonięty. Próbowałem różnych sztuk bardziej i mniej magicznych ale nic nie pomaga, żeby dało się dzwonić wyłączyłem czujnik w ustawieniach. Poszukałem na forum znalazłem podobny temat (już zamknięty) jednak podane w nim kody które rozwiązywały problem nie działają. Proszę o pomoc. Dodam, że pobrałem ze sklepu play aplikacje testową i czujnik jest sprawny.

Edited by s4kron
Link to comment
Share on other sites

Hej, a ja mam taki problem że czujnik ciągle wskazuje jedną wartość, a mianowicie 5,000305. I w aplikacji testowej z Google Play i w diagnostyce systemu. Czy to oznacza najgorsze?

Dodam że kalibracja ciągła wychodzi nieudana

Link to comment
Share on other sites

Czujnik zbliżeniowy się kalibruje poprzez wpisanie kodu serwisowego *#*#miui#*#* czyli *#*#6484#*#*

Potem wybierasz punkt 8. Czujnik zbliżeniowy i klikasz rozpocznij kalibracje i ci pisze zasłon czujnik to zasłaniasz odsłon to odsłaniasz i akceptujesz kalibracje i powinno być ok.

Edited by dorodo
Link to comment
Share on other sites

Nie chce instalować innego systemu bo mi wszystkich ustawień aplikacji i systemu backup nie "zbakapuje".

Nie wiem jak to działa ale rozładował mi się tel do zera absolutnego (#Kelwin) i po naładowaniu działa jak należy chociaż kalibracja dalej wychodzi nieudana xd

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...