Skocz do zawartości

Czujnik Zbliżeniowy Na Miui V6


s4kron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj po zainstalowaniu v6 podczas testów spostrzegłem, że w trakcie nawiązywania połączenia ekran się wygasza pomimo tego, że telefon leży na biurku a czujnik zbliżeniowy nie jest zasłonięty. Próbowałem różnych sztuk bardziej i mniej magicznych ale nic nie pomaga, żeby dało się dzwonić wyłączyłem czujnik w ustawieniach. Poszukałem na forum znalazłem podobny temat (już zamknięty) jednak podane w nim kody które rozwiązywały problem nie działają. Proszę o pomoc. Dodam, że pobrałem ze sklepu play aplikacje testową i czujnik jest sprawny.

Edytowane przez s4kron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik zbliżeniowy się kalibruje poprzez wpisanie kodu serwisowego *#*#miui#*#* czyli *#*#6484#*#*

Potem wybierasz punkt 8. Czujnik zbliżeniowy i klikasz rozpocznij kalibracje i ci pisze zasłon czujnik to zasłaniasz odsłon to odsłaniasz i akceptujesz kalibracje i powinno być ok.

Edytowane przez dorodo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce instalować innego systemu bo mi wszystkich ustawień aplikacji i systemu backup nie "zbakapuje".

Nie wiem jak to działa ale rozładował mi się tel do zera absolutnego (#Kelwin) i po naładowaniu działa jak należy chociaż kalibracja dalej wychodzi nieudana xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...