Skocz do zawartości

Zmiana kolejności ikon na w belce


Kuznia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Państwu,

Od kilku dni jestem posiadaczem Xiaomi Mi 10 8/128 na miui 11 i mam problem z zlokalizowaniem możliwości modyfikacji układu ikon w belce powiadomień. Standardowy układ zaczyna się (od lewej) wifi-BT- nie obracaj-latarka itd... . Nie mogę również znaleźć możliwość dodania innych ikon m.in "lokalizacja".

Jeśli jest taka opcja dostępna, niezauważalna dla mnie, proszę o instrukcję jak do niej dojść i jak to wszystko ogarnąć.

Korzystając z wątku, czy jest ktoś poinformowany, czy Mi 10 obsługuje połączenie USB-C->HDMI?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kuznia napisał:

nie ma takiej ikony

Napisałem gdzie powinna być. Gdzieś w sieci widziałem jak to naprawić, ale nie pamiętam gdzie. Czasami pomaga reset do ustawień fabrycznych, ale to trochę zachodu i nie wiem czy pomoże.

Znalazłem. Podobno można za pomoca komputera i komendy adb. Trzeba ściągnąć pakiet sdk platform toos (na Windows). Zezwolić na debugowanie usb w telefonie. Uruchomić na kompie cmd w rozpakowanym katalogu Platform tools. Wpisać komendę adb devices, jak telefon wykryty to wpisać adb shell settings put secure sysui_qs_tiles default . Ludzie piszą że to zadziałało.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...