Skocz do zawartości

nie mogę zapisac żadnego kontaktu po wgraniu miui12


Rekomendowane odpowiedzi

nie mogę zapisac żadnego kontaktu po wgraniu miui12 czy wiecie co z tym zrobić?

zawiesza sie w momencie zapisu kontaktu, czy go chce dodać manualnie czy z listy telefonów wybierajac albo: urzadzenie albo konto np gmail, czy xiaomi nie zapisuje i wiesza sie na tej operacji. 

slabo rozpoznaje palce jedne wpisalem co najmniej 3 razy na rozne sposby kilka palców i tak nadal ma z tym problem.

wiecie cos na ten temat?  podpowiadam ze wczoraj kupielm ten telefon a dzisiaj chcialem dopisac do mojej starej listy kontakt i nie działa.

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę zapisac żadnego kontaktu po wgraniu miui12 czy wiecie co z tym zrobić?
zawiesza sie w momencie zapisu kontaktu, czy go chce dodać manualnie czy z listy telefonów wybierajac albo: urzadzenie albo konto np gmail, czy xiaomi nie zapisuje i wiesza sie na tej operacji. 
slabo rozpoznaje palce jedne wpisalem co najmniej 3 razy na rozne sposby kilka palców i tak nadal ma z tym problem.
wiecie cos na ten temat?  podpowiadam ze wczoraj kupielm ten telefon a dzisiaj chcialem dopisac do mojej starej listy kontakt i nie działa.
Zero problemów z dodawaniem kontaktów do konta Gmail oraz zero problemów z czytnikiem. Standardowo jeśli jeszcze nie robiłeś to niestety factory reset . W innym wypadku zwróć jeśli masz możliwość lub wymień na inny egzemplarz .

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytnik działa naprawdę dobrze w tym telefonie.
Miałem wcześniej Samsung A70 i OnePlus8, w obu to była katorga w OnePlus jeszcze gorzej...
Owszem śmiga ładnie ale dzisiaj zauważyłem że w pełnym słońcu łapie głupawkę .

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...