Jump to content

MI9t Pro sam zmienia aplikacje, ekran wariuje

Bartłomiej R
 Share

Recommended Posts

Witam. Od kilku dni co jakiś czas telefon sam przełącza sobie aplikacje. Aktywuje ekran wchodząc np. w kontakty, to przerzuca mnie np. w kalkulator, w przeglądarkę, na pulpit itd. Ponowne włączenie telefonu nie pomaga. Urządzenie nie upadło, nie zamoczyło się - nic szczególnego się nie "zadziało" w ostatnim czasie. Wygląda to tak jakby ktoś chaotycznie przełączał się zdalnie szybko po różnych aplikacjach, co jest nie do  zatrzymania przez jakiś czas. Aktualizacje wszystkie są ok. Telefon kilka dni temu przywracałem do ustawień fabrycznych po uprzednim wykonaniu kopii zapasowej. Sytuacja nie poprawiła się - telefon w dalszym ciągu co jakiś czas sam przełącza sobie przypadkowe aplikacje, ostatnie strony internetowe, latarkę, nawigację itd., co sprawia że urządzenie jest bezużyteczne w danym momencie co trwa zazwyczaj kilka minut. Czy ktoś się z tym spotkał i czego może być to przyczyna ?

Screenshot_2020-07-27-08-29-21-995_com.android.settings.jpg

Edited by Bartłomiej R

Telefon kupiony w Proline (w Mirkowie) i tam oddałem na serwis. Wynik diagnozy - telefon nie kwalifikuje sie do naprawy bo poza dotykiem jeszcze płyta główna ponoć..Proponują zwrot gotówki... Tyle że telefon kupowałem w cenie w styczniu za 1650 a obecnie ten model nowy powyżej 2 tysięcy...:-o  

• 9 months later...

Witam, miałem identyczne objawy. Może ta informacja będzie komuś przydatna.

Pomogło odinstalowanie aktualizacji "aplikacji" i "aktualizacji aplikacji systemowych".

ustawienia/hasła i bezpieczeństwo/autoryzacja i unieważnianie/aktualizacje- wyłączyć. Tak samo z systemowymi. Wyłączyłem "aktualizacje" i "aktualizacje aplikacji systemowych". Podczas wyłączania zgadzałem się na cofnięcie aktualizacji.

Telefon teraz śmiga, że hej.

Pozdrawiam

Edited by traltus