Skocz do zawartości

MI9t Pro sam zmienia aplikacje, ekran wariuje


Bartłomiej R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni co jakiś czas telefon sam przełącza sobie aplikacje. Aktywuje ekran wchodząc np. w kontakty, to przerzuca mnie np. w kalkulator, w przeglądarkę, na pulpit itd. Ponowne włączenie telefonu nie pomaga. Urządzenie nie upadło, nie zamoczyło się - nic szczególnego się nie "zadziało" w ostatnim czasie. Wygląda to tak jakby ktoś chaotycznie przełączał się zdalnie szybko po różnych aplikacjach, co jest nie do  zatrzymania przez jakiś czas. Aktualizacje wszystkie są ok. Telefon kilka dni temu przywracałem do ustawień fabrycznych po uprzednim wykonaniu kopii zapasowej. Sytuacja nie poprawiła się - telefon w dalszym ciągu co jakiś czas sam przełącza sobie przypadkowe aplikacje, ostatnie strony internetowe, latarkę, nawigację itd., co sprawia że urządzenie jest bezużyteczne w danym momencie co trwa zazwyczaj kilka minut. Czy ktoś się z tym spotkał i czego może być to przyczyna ?

Screenshot_2020-07-27-08-29-21-995_com.android.settings.jpg

Edytowane przez Bartłomiej R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon kupiony w Proline (w Mirkowie) i tam oddałem na serwis. Wynik diagnozy - telefon nie kwalifikuje sie do naprawy bo poza dotykiem jeszcze płyta główna ponoć..Proponują zwrot gotówki... Tyle że telefon kupowałem w cenie w styczniu za 1650 a obecnie ten model nowy powyżej 2 tysięcy...:-o  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam, miałem identyczne objawy. Może ta informacja będzie komuś przydatna.

Pomogło odinstalowanie aktualizacji "aplikacji" i "aktualizacji aplikacji systemowych".

ustawienia/hasła i bezpieczeństwo/autoryzacja i unieważnianie/aktualizacje- wyłączyć. Tak samo z systemowymi. Wyłączyłem "aktualizacje" i "aktualizacje aplikacji systemowych". Podczas wyłączania zgadzałem się na cofnięcie aktualizacji.

Telefon teraz śmiga, że hej.

Pozdrawiam

Edytowane przez traltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Dnia 30.05.2021 o 18:00, traltus napisał:

Witam, miałem identyczne objawy. Może ta informacja będzie komuś przydatna.

Pomogło odinstalowanie aktualizacji "aplikacji" i "aktualizacji aplikacji systemowych".

ustawienia/hasła i bezpieczeństwo/autoryzacja i unieważnianie/aktualizacje- wyłączyć. Tak samo z systemowymi. Wyłączyłem "aktualizacje" i "aktualizacje aplikacji systemowych". Podczas wyłączania zgadzałem się na cofnięcie aktualizacji.

Telefon teraz śmiga, że hej.

Pozdrawiam

mam podobny problem z redmi note 9 pro, zastosowałem się do podanych przez Ciebie wskazówek i problem znikł ale moje pytanie jest czy wyłączenie tych aktualizacji ma jakiś wpływ na działanie telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...