Skocz do zawartości

Instalacja aplikacji a zgoda


mysmart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Trapi mnie jedna rzecz. Otóż instalując aplikacje ze sklepu Google zaraz po pobraniu zawsze wyświetlał się komunikat Zezwól-Odmów-... i nie pytaj ponownie chyba o dostęp do plików  jakiejś  systemowej aplikacji. Nie pamiętam dokładnie ale zawsze klikałem odmów, a i tak aplikacja instalowała się prawidłowo. Pewnego razu z pośpiechu w tym momencie kliknąłem coś przypadkowo i od tej pory zaraz po pobraniu aplikacji instaluje się i to pytanie się nie pojawia. Próbuję się dowiedzieć co to było i jak mogę zmienić te ustawienia aby to pytanie pojawiło się jak dawniej abym mógł świadomie dokonać wyboru. Gdzie szukać?

Edytowane przez mysmart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się. Otworzyłem Ustawienia->Aplikacje->Zarządzanie aplikacjami i dalej w prawym górnym rogu ekranu opcje, a wśród nich Pokaż wszystkie aplikacje - jeśli się to kliknie pojawiają się też usługi systemowe. Tam znalazłem to o co mi chodziło czyli Instalator pakietu. Wyczyściłem dane tej usługi i teraz przy instalacji aplikacji wyświetla się komunikat o zgodę na dostęp tej usługi do plików.

Dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...