Jump to content

MIUI 20.7.23

Kacper Skrzypek

Recommended Posts

Nie powiem Ci, bo nie wiem, nie przywracam systemu. Kopie danych mam na PC i po prostu przerzucam zdjęcia, filmy, kontakty, a tak to zawsze wipe + czysty system + od nowa instalacja aplikacji + magisk + konfiguracja.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

25 minut temu, wiesiek3d napisał:

Mi 9 T Pro animacja super tapety praktycznie nie działa ,na zablokowanym ekranie 0 animacji ,nastepny ekran moze z 2 sekundy, czy tylko ja mam ten problem ?

O widzisz, u mnie super tapety dzialaja extra, ale nie dziala ekran zawsze wlaczony. Mi9t

21 godzin temu, grzegorz.lki napisał:

A może jest to spowodowane włączoną opcją pokazuj dwa zegary. Czas lokalny i wybranej lokalizacji

Raczej nie, zmieniajac na jeden zegar jest to samo. Zreszta nie moge nawet usunac zegara, jedyne ustawienie to wybor 3 rodzajow zegara. Nawet jak stosuje motyw ekranu zawsze wlaczonego ze zbioru online, to pisze, ze "zastosowano", ale i tak go nigdzie nie pokazuje. Czyscilem dane i nic. Nie wiem o co to chodzi. 

Raczej nie, zmieniajac na jeden zegar jest to samo. Zreszta nie moge nawet usunac zegara, jedyne ustawienie to wybor 3 rodzajow zegara. Nawet jak stosuje motyw ekranu zawsze wlaczonego ze zbioru online, to pisze, ze "zastosowano", ale i tak go nigdzie nie pokazuje. Czyscilem dane i nic. Nie wiem o co to chodzi. 
Okay. Ake chodziło mi o wyłączenie tej funkcji w Data i czasaf7fc4fde143387ab765027adae7b0b7.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

45 minut temu, grzegorz.lki napisał:

Okay. Ake chodziło mi o wyłączenie tej funkcji w Data i czas

Bingo! 

Dzieki za pomoc. Mi9t. 

Edited by mrosi
Nie przewalamy bezmyślnie obrazków z cytowanej zawartości...

Mi9 SE nie da się zapisać kontaktu w formacie imię (odstęp) nazwisko. Nie da się zrobić odstępu. Wciskam spację i tylko literki na klawiaturze na chwilę zmieniają się na większe.

To będzie naprawione w następnym tyg.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Problem naprawiony do następnego wydania (notabene to problem Xiaomi, nie nasz, ale we własnym zakresie udało się to ogarnąć), tymczasowo można dodawać nazwisko oddzielnie za pomocą strzałki z boku jak dodajesz nazwę kontaktu.

Edited by Orjon

Dnia 26.07.2020 o 23:32, mondeoklub napisał:

Mi9 SE nie da się zapisać kontaktu w formacie imię (odstęp) nazwisko. Nie da się zrobić odstępu. Wciskam spację i tylko literki na klawiaturze na chwilę zmieniają się na większe.

Ja zapisałem z literką A, a następnie wszedłem w kontakt i go edytowałem. Wtedy już można było wpisywać normalnie.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...