Skocz do zawartości

MIUI 20.7.23


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiem Ci, bo nie wiem, nie przywracam systemu. Kopie danych mam na PC i po prostu przerzucam zdjęcia, filmy, kontakty, a tak to zawsze wipe + czysty system + od nowa instalacja aplikacji + magisk + konfiguracja.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, wiesiek3d napisał:

Mi 9 T Pro animacja super tapety praktycznie nie działa ,na zablokowanym ekranie 0 animacji ,nastepny ekran moze z 2 sekundy, czy tylko ja mam ten problem ?

O widzisz, u mnie super tapety dzialaja extra, ale nie dziala ekran zawsze wlaczony. Mi9t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, grzegorz.lki napisał:

A może jest to spowodowane włączoną opcją pokazuj dwa zegary. Czas lokalny i wybranej lokalizacji

Raczej nie, zmieniajac na jeden zegar jest to samo. Zreszta nie moge nawet usunac zegara, jedyne ustawienie to wybor 3 rodzajow zegara. Nawet jak stosuje motyw ekranu zawsze wlaczonego ze zbioru online, to pisze, ze "zastosowano", ale i tak go nigdzie nie pokazuje. Czyscilem dane i nic. Nie wiem o co to chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, zmieniajac na jeden zegar jest to samo. Zreszta nie moge nawet usunac zegara, jedyne ustawienie to wybor 3 rodzajow zegara. Nawet jak stosuje motyw ekranu zawsze wlaczonego ze zbioru online, to pisze, ze "zastosowano", ale i tak go nigdzie nie pokazuje. Czyscilem dane i nic. Nie wiem o co to chodzi. 
Okay. Ake chodziło mi o wyłączenie tej funkcji w Data i czasaf7fc4fde143387ab765027adae7b0b7.jpg

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2020 o 23:32, mondeoklub napisał:

Mi9 SE nie da się zapisać kontaktu w formacie imię (odstęp) nazwisko. Nie da się zrobić odstępu. Wciskam spację i tylko literki na klawiaturze na chwilę zmieniają się na większe.

Ja zapisałem z literką A, a następnie wszedłem w kontakt i go edytowałem. Wtedy już można było wpisywać normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...