Skocz do zawartości

MIUI 20.7.16


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Słowik napisał:

Ja właśnie zrobiłem kolejny tylko wipe + reinstall miui 20.7.16 póki co deep sleep działa, zobaczymy jak będzie przez noc. Mam wrażenie, że co wipe i reinstall jest mała powtarzalność, w sensie, że czasem coś nie działa po czystej instalacji i trzeba instalować jeszcze raz, też tak macie? 
 

Zrobilem jak Ty, ale dalej nie ma mozliwosci personalizacji AOD, mozna tylko styl zegarka zmienic(jeden z 3). Po za tym aparat ustawiony na soczewke x2, wciaz robi zdjecia bardzo zlej jakosci, a wydaje mi sie, ze na miui 11 byla jakosc przynajmniej podobna do robionych zdjec ta domyslna soczewka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wysłać screena z tej funkcji "AOD" u mnie normalnie jest multum motywów, super tapety działają bez problemu, zero przycinek. Co do aparatu to mam wrażenie, że względem MIUI 11 sporo poprawili właściwie nie widzę sensu korzystania z GCam.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Słowik napisał:

Możesz wysłać screena z tej funkcji "AOD" u mnie normalnie jest multum motywów, super tapety działają bez problemu, zero przycinek. Co do aparatu to mam wrażenie, że względem MIUI 11 sporo poprawili właściwie nie widzę sensu korzystania z GCam.
 

Zerknij do poprzedniej strony, tam zamiescilem screena z funkcjami AOD. Moge tylko zmienic 3 wersje zegarkow i wlaczyc lub wylaczyc AOD. Nie wiem, moze gdzies indziej sie to teraz aktywuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MI9 automatyczna jasność jakos działa ospale .

Tych dodatkowych opcji w AOD też nie mam.

 

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Idąc w myśl klasyka " a u mnie działa" na MI9T nie ma problemu z automatyczną jasnością jak i AOD, różne motywy, supertapety itd. Spróbuj wyczyścić dalvik/cache i jeszcze raz zainstalować system bez żadnego formatu - mi to czasem pomagało w betach jak coś nie trybiło.

 

 

 

 

Grzesiek, wejdź w ustawienia - ustawienia zaawansowane - nawigacja systemowa. Wszystko jest opisane w dziale z nakładką MIUI.

 

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

 

 

885fbc9cc0ef1d0d0e9dd6653e6b2e95.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, znalazlem i wyczyscilem dane aplikacji "ekran zawsze wlaczony", niestety nic nie dalo. Zainstalowalem na probe ostatnia wersje tej aplikacji z apk mirror i tez bez zmian. Nie rozumiem co moze byc przyczyna, ze u mnie nie ma, moze w tej wersji jest jakis tajemniczy przycisk ktory to uaktywnia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie SOT na poziomie 2-3h, żadnych gier, tylko przeglądarka, Twitter, Binance, Spotify, Whatsapp, YT, MiFit w tle.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka


To samo u mnie na Mi9, nie mam już pomysłów na to.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przeglądam facebooka w przeglądarce internetowej. Po aktualizacji zauważyłem, że filmiki po ok 5 sekundach zawieszają się. Wcześniej nie miałem tego problemu.

Można to jakoś naprawić, czy trzeba czekać na następną aktualizację?

Dodam, że czyściłem cache i ciasteczka w przeglądarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa problemy są znane. Pierwszy - nie wiemy czy to faktycznie błąd czy tak ma być, ale na Globalu o ile wiem jest podobnie. Drugi - działa, ale trzeba nacisnąć na nazwę, a nie na przełącznik.
To wynika z pory dnia, w godzinach rannych u mnie na Mi10 tapeta mars jest normalnie kolorowa, w godzinach popołudniowych robi sie szaro-niebiesko-czarna, jakby to miało związek z pobieraną pogodą i godziną zachodu słońca.

Tyle z moich obserwacji,

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, silverx napisał:
Szału nie ma, a nawet jest tragedia... Jak z aparatem na customach? Działa jakis z miui?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

Jaki SoT udaje Ci się osiągnąć?
Co sądzicie o tej apce Accubattery?
Pamiętam, że na poprzednim tel po jej zainstalowaniu bateria z dnia na dzień słabiej trzymała. Podczas pierwszego włączenia apki włącza się kalibracja i być nadal jest jakiś problem.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=69513]Słowik[/mention] porównaj sobie zdjęcia przy trochę słabszym świetle, nie mówiąc o nocnych, a zobaczysz sens używania gcama. 
[mention=3548]Kaudii[/mention] tutaj chodzi o to że przy ciemnym motywie te tapety 24h mają cały czas noc
Wiem, że jest różnica w zdjęciach w trybie mocnym, ale dla mnie np. bez sensu jest instalować GCam dla samych zdjęć nocnych, nie mówiąc już, że magisk moduł 48mpix GCam generuje błędy w stockowym aparacie.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi strasznie namieszało ostatnio.. o ile zarządzanie ramem jeszcze jestem w stanie przełknąć to baterii już nie. Cały czas od niepamiętnych czasów jest problem z szybkim rozładowywaniem baterii w nocy bądź gdy leży w kieszeni. Potrafi w ciągu 8h snu zjeść nawet i 20% a czasem się zdarzy że zniknie tylko 3%. Wiem to jest beta i wiedziałem co instalowałem ale niestety z tego co czytam to ogólnie miui 12 przynajmniej na mi 9t pro ma straszne problemy z baterią w zasadzie ciągną się one już od miui 11. Czytałem że na globalu jest to samo więc w zasadzie nie ma różnicy czy beta czy global jeśli chodzi o baterie. Miejmy nadzieję że coś poprawi bo ostatnie wydanie działa świetnie ale niestety nie działa deep sleep.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gruchi napisał:

Znalazłem małe braki w tłumaczeniu tak więc dodaje screeny w załączniku może uda się je poprawić w kolejnej aktualizacji
 

 

 

4 godziny temu, Gruchi napisał:
Znalazłem małe braki w tłumaczeniu tak więc dodaje screeny w załączniku może uda się je poprawić w kolejnej aktualizacji
 

 



Takich 'kwiatków' jest znacznie więcej. Np. w SMSach, Kontaktach, a w samym Telefonie to są jeszcze inne typy powiadomień, które nie zostały przetłumaczone, np.: ctVolteNoCallServiceChannel.

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...