Sign in to follow this  
Glosa

Świecący się czujnik temperatury

Recommended Posts

Witam dzisiaj jak wracałem się z wycieczki zauważyłem na czerwono świecił czujnik temperatury na panelu hulajnogi 

Domyślam się że to przez moją jazdę.. lecz jak mogę temu zapobiec

Wgrany soft Gonkd365 posiadam wersję Pro hulajnogi od przed wczoraj

maksymalna prędkość przy mojej wadze to 31km/h przy naładowanej baterii im bliżej zera tym prędkość maksymalna spada do maks 29km/h (waga 97kg)

opony jeszcze oryginalne gdy się przebiją zmieniam na bezdętkowe (już zakupione)

[email protected]@ Gdy czytam stare posty juz nie wiem co widziałem błąd temperatury czy klucz czerwony xD

Edited by Glosa

Problemem jest Twoja waga połączona z wgranym modem 

Co możesz zrobić?

- wiadomo co ;)

-  zmniejszyć moc

- jeździć w trybie drive lub Eco

Choć wiem że wszystkie te opcje są słabe to nic innego nie da rady zrobić. No chyba że kupić G30

• Like 1

5 godzin temu, Glosa napisał:

Gdy czytam stare posty juz nie wiem co widziałem błąd temperatury czy klucz czerwony xD

Jeżeli nie piszczała, na wyswietlaczu nie było kodu błędu, nie mrugała światłem stopu to było to ostrzeżenie o temperaturze.
zainstaluj m365tools (android) i przy następnym razie aplikacja powie więcej szczegółów.

• Like 1

nie piszczała i zaświeciła się na chwilkę.

Jak to jest że ściągam soft z emkowo ten na 800w zainstalowałem prędkość sie nie poprawiła ? a jak pobrałem Gonka z innej strony to załapało od razu?

Teraz pytanie z innej beczki moja hulajnoga ma domyślnie już pod lampką metalową blaszkę która chroni przewody i zamiast czerwonych odblasków to pomarańczowe... ? Miał ktoś tak przy zakupie ? są różne wersję ?

Dnia 16.07.2020 o 20:22, Glosa napisał:

Jak to jest że ściągam soft z emkowo

Proszę, błagam.... omijaj emkowo szerokim łukiem. 

Jak zobaczyłem na YT jak pan z emkowo „profesjonalnie” robi zwarcie baterii litowej i jeszcze to nagrywa i wystawia do internetu to od razu wiedziałem, że to nie są ludzie którzy wiedza co robią.

Dnia 16.07.2020 o 20:22, Glosa napisał:

Miał ktoś tak przy zakupie ? są różne wersję ?

Tak, Xiaomi potrafi coś zmienić. Są dwie możliwości:

- masz wersje pośrednia pomiędzy pro a pro 2 - poprawione kilka drobiazgów o których napisałeś a odblask może być po prostu wynikiem że, skończyły się czerwone z pro i zaczęli naklejać z nowego modelu do ostatnich sztuk.

- masz po prostu pro 2 (uważaj na ble)  - masz odblask na przodzie hulajnogi, stop poziomo i miejsce na tablice ?

o takie cudo 

F24BE2BE-08D0-45F0-9430-10351D95629B.thumb.jpeg.efbbd32733cbb0031de49ec8f1adb5bd.jpeg

• Like 1

Tak takie mam :) Dużo mi wyjaśniłeś mało informacji o tym było w sieci..

Jeszcze gdybyś zapodał jakiegoś softa dobrego to już by było legancko :3

@Glosa Nie ma takiej wersji. 
Po prostu każdemu pasuje co innego, jeden liczy na szybsza jazdę inny zmaga się z górkami w swojej okolicy wiec podniesie moc.

W innym wątku na tym forum, forumowicz chciał zmienić tylko minimalna prędkość od której startuje hulajnoga.

Ja tez tak na początku myślałem że, jest wersja „wypasiona” i ta wgram, i wgrałem to co polecił mi BotoX czyli autor pierwszego kreatora do m365.

Pierwsza jazda i wiedziałem że, ta wersja nie jest dla mnie bo paliłem gumę przy ruszaniu nie wspominając że, pędziłem 32km/h.

Polecam po prostu ustawić w kreatorze to na czym Ci zależy:

http://xiaoscooter.site/en/custom-xiaomi-electric-scooter-pro-firmware-builder ( kreator od Nikity czyli autora modyfikacj wersji Pro)

https://m365pro.scooterhacking.org ( wyłącz „Version spoofing„ które blokuje ew. szybkie wgranie wersji oryginalnej z MiHome na wypadek „coś się stało, użyje gwarancji”. Ale czytaj uważnie komunikaty z MiHome)

jezeli masz jakieś problemy ew. dziwne pytania i jesteś je w stanie wyartykułować po angielsku zapraszam tu https://t.me/XiaomiM365Hacking