Jump to content

Program komputerowy w android (miui)

Recommended Posts

Witam. 

Mam  program na laptopie + interfejs diagnostyczny ( samochodowy ) podłączany przez USB do laptopa... 

Czy mogę taki program zainstalować na android z miui? I jak połączyć interfejs z tel? Czy da się taki program wogole obsługiwać z poziomu smartfona? 

Ktoś się orientuje czy da się to ogarnąć? 

Może pomocne będzie zainstalowanie Windowsa w androidzie? 

Proszę o pomoc 

31 minut temu, Areklodz napisał:

Mam  program na laptopie + interfejs diagnostyczny ( samochodowy ) podłączany przez USB do laptopa... 

Nie można na Androidzie instalować aplikacji windowsowych. Na Androida są specjalne inne wersje tego typu programów. Chyba wszystkie działające przez BT, czyli trzeba mieć jakiś interfejs OBD2 na ELM327 który wpinasz w gniazdo diagnostyczne w samochodzie. Mam takie coś i działa: ELM327 iCar 2 Vgate OBD2 Interfejs Bluetooth iCar2.

• Like 1

@Areklodz

Interfejsu i softu na Windows na Androidzie? Jak napisał @FromWP, nie ma szans.

Ale...

Wiem, że można kupić moduły OBD podpinane do gniazda diagnostycznego. Łączą się przez Bluetooth z telefonem Kiedyś sam chciałem coś takiego kupić. Na Aliexpress około 40 PLN. Oczywiście obowiązkowo wersja OBD2. Ma szersze możliwości. Np taki, z Allegro:

https://allegro.pl/oferta/kb3d-interfejs-diag-bluetooth-elm-327-odb2-bt-scan-7336003253

W Sklepie Play jest kilka aplikacji wartych uwagi. Niestety ich bezpłatne wersje umożliwiają jedynie monitoring, ewentualnie funkcję CHECK. Jeśli chcesz mieć pełną funkcjonalność, z diagnostyką i kasowaniem błędów, to już ie są tanie rzeczy. Tym bardziej, że aplikacje bezpłatne nie będą współpracować z takimi urządzeniami.....

Tak przy okazji... Jeśli Twoja wiedza o oprogramowaniu jest na takim poziomie:

2 godziny temu, Areklodz napisał:

Może pomocne będzie zainstalowanie Windowsa w androidzie?

to lepiej daj sobie spokój. Uwalisz kompa, telefon, albo samochód...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...