Skocz do zawartości

Migająca ikona od słuchawek


Heller1993

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Mam problem ze swoim Redmi Note 8 Pro. Telefon z dystrybucji Orange, kupiony przez ich sklep internetowy w maju. Mianowicie, na porcie jacka 3,5 nie działa mi żaden selfie stick a słuchawki działają z problemami. Z selfie stickiem dzieje się coś takiego że gdy podłącze go do telefonu, ikonka podłączonych słuchawek w lewym górnym rogu ekranu ciągle miga. Postaram się załączyć filmik jak to wygląda. Ze słuchawkami jest podobnie, z tym że jeśli na takim migającym ,,sygnale" uruchomię np. filmik z youtuba, ikonka przestaje migać i słuchawki działają. Ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie?

 

Edytowane przez Heller1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 13.07.2020 o 19:47, Heller1993 napisał:

Cześć wszystkim. Mam problem ze swoim Redmi Note 8 Pro. Telefon z dystrybucji Orange, kupiony przez ich sklep internetowy w maju. Mianowicie, na porcie jacka 3,5 nie działa mi żaden selfie stick a słuchawki działają z problemami. Z selfie stickiem dzieje się coś takiego że gdy podłącze go do telefonu, ikonka podłączonych słuchawek w lewym górnym rogu ekranu ciągle miga. Postaram się załączyć filmik jak to wygląda. Ze słuchawkami jest podobnie, z tym że jeśli na takim migającym ,,sygnale" uruchomię np. filmik z youtuba, ikonka przestaje migać i słuchawki działają. Ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie?

 

Witam. Moja żona ma podobny problem, aczkolwiek Redmi Note 8Pro został kupiony prywatnie w sklepie internetowym. Kupiłem do smartfona selfie stick marki Huawei AF11. Myślałem, że nie kupując jakiegoś badziewia tylko markowy kijek nie spowoduje problemów a tu zonk. Po podłączeniu ikona mruga, jakiekolwiek zmiany ustawień niczego nie zmieniają i ogólnie mówiąc "lipa po całości". Nadmienię, że kij ze Samsungami, Huaweiami a nawet z moim Xiaomi Mi Max2 działa zupełnie normalnie. Chciałem zrobić prezent a wyszlo "guano". Jeśli ktoś może pomóc, będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...