Skocz do zawartości

Brak emotikonek w otrzymanych smsach


kristopolis

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 dni używam tego telefonu i zauważyłem, że nie dochodzą do mnie emotki w smsach. Jak ja wyślę komuś emotke to u niego się wyświetla. Wyłączałem i włączałem w ustawieniach Użyj alfabetu GSM (bez polskich znaków) ale nie pomogło. Zainstalowałem nawet inną aplikacje do obsługi SMS przełączałem klawiatury Gboard i SwiftKey i dalej lipa. Mam zainstalowany rom Indonezja może w tym problem? 

Edytowane przez kristopolis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apka SMS MIUI tak ma, na zwykłej Google'a jest normalnie już. To samo bylo u mojej kobiety na Mi8 Lite i na moim wcześniejszym Redmi Note 7. Teraz mam Redmi Note 8 Pro i apka google'a normalnie wysyła i odbiera emoty. Ja czekam na odblokowanie bootloadera i szukam odpowiedniego z Andkiem 9 ROMu - Indonezja, bo te google'owe apki to żenada i okrojone do minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vuodi napisał:

Apka SMS MIUI tak ma, na zwykłej Google'a jest normalnie już. To samo bylo u mojej kobiety na Mi8 Lite i na moim wcześniejszym Redmi Note 7. Teraz mam Redmi Note 8 Pro i apka google'a normalnie wysyła i odbiera emoty. Ja czekam na odblokowanie bootloadera i szukam odpowiedniego z Andkiem 9 ROMu - Indonezja, bo te google'owe apki to żenada i okrojone do minimum.

Zainstalowałem tą googlową apke ale nie pomogło. Chyba mój telefon jest inny niż wszystkie inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrosi napisał:

@kristopolis

Włącz/wyłącz funkcję "korzystaj z alfabetu gsm" albo "Ucinaj ogonki". Różnie, w różnych wersjach softu się to nazywa.

już to robiłem, w pierwszym poście o tym wspomniałem. Włączyłem nawet obsługę SMS przez Messengera ale dalej lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...