szyps

Brak możliwości przywrócenia Backupu w TWRP. Błąd extractTarFork() process ended with ERROR: 255 podczas przywracania danych.

Recommended Posts

Witajcie.

Potrzebuję pilnej pomocy.

Wczoraj zainstalowałem MIUI 12 ale mi się nie spodobało i chciałem powrócić do MIUI 11.

Oczywiście wcześniej zrobiłem kopię zapasową w TWRP. Gdy dzisiaj próbowałem przywrócić backup mam taki komunikat z błędem: "extractTarFork() process ended with ERROR: 255".

Przed zrobieniem backupu wgrałem najnowsze TWRP i trochę mnie zdziwiło, że nie musiałem podawać kodu przed wejściem do TWRP.

Co robić? Niestety nie zrobiłem kopii z poziomu systemu.

Edited by szyps

Zrób teraz kopię Miui lub Google. Przywrócisz na 11.

7 godzin temu, dzidexx napisał:

Zrób teraz kopię Miui lub Google. Przywrócisz na 11.

Poradziłem sobie sam z małą pomocą youtuba: https://www.youtube.com/watch?v=hPeKu--_myc

Niestety kolejny raz zawiodłem się na tym forum. Pomocy to tutaj się nie uzyska ale moderacja jest bardzo zaczepna. Pozdrawiam.

• Like 1

3 godziny temu, szyps napisał:

Niestety kolejny raz zawiodłem się na tym forum. Pomocy to tutaj się nie uzyska ale moderacja jest bardzo zaczepna. Pozdrawiam.

Jeśli się zakłada wątki niezgodne z Regulaminem, to potem ma się pretensje do wszystkich, a nie do siebie.

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.