Skocz do zawartości

Drain baterii przez Inne


BeHeMoT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem z zużyciem baterii przez aplikacje? Inne. Tak jak na zdjęciu zużywa mi ok 30-35% co ładowanie. nawet przy stale włączonym ekranie zużycie jest większe niz ekranu.

Nie mam roota i nie bardzo chciałbym go robić zeby nie utracić gwarancji

Jak może sprawdzić co tak ciagnie prąd?

drain.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

a jaką macie wersję xiaomi service framework? Trzeba mieć najnowszą wersję. Po zainstalowaniu wyczyścić dane tej aplikacji i później wyłączyć i włączyć telefon.

Ja mam inny co prawda telefon, ale jest tak jak widać po stosowaniu się do tych rad.

To wybudzanie to i tylko dla oczu  efekt ;) Nie zuważyłem jakiegoś skoku z aku w ilości np. 3 dni. Ile uważasz, że zyskasz na pracy aku jak pojawią się jakieś uśpienia? Patrząc na twój scrren, to telefon działa zdecydowanie ponad dobę i masz jeszcze 30% energii. Na pewno wytrzyma noc i kawałek dnia. Czyli masz aku na 2 dni. To ile uważasz, że będzie aku trzymało po wgraniu tej eu?

Screenshot_2020-09-02-20-10-48-792_com.miui.securitycenter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sonic
Czytałem o Waszych problemach i wypisz, wylauj ta sama jazda, co na POCO F2 PRO na najnowszym MIUI 12. Tam w samym spoczynku na 7h pobierał 11-12%. W Mi 10 to już próbowali nawet wyłączyć czytnik palucha, żeby polepszyć działanie na baterii.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, kamipawel napisał:

odświeżę temat, @Sonic  wgrałeś nowy framework i się polepszyło? czy przeszedłeś na miui.eu? i telefon już przechodzi tak jak trzeba w stan uspienia?

Kumpel informatyk wpadł na piwo i ogarnął mi xiaomi.eu ... Mam wersję 12.0.8 na androidzie 10 i przechodzi w stan uśpienia tak jak trzeba ale nie wykręcam jakiś nadzwyczajnych wyników....swoją drogą to wydawało mi się że ostatnia aktualizacja jaką wykonałem przed wgraniem xiaomi.eu też już pomogła (ale nie byłem pewny czy to nie chwilowe więc wolałem wgrać)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...