Skocz do zawartości

MIUI 20.7.9


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.07.2020 o 18:14, marcin19883 napisał:

Ja mam inne odczucie. Miui12 na RN7 lekko zamula, szczególnie te nowe napisane od zera animacje. Tak samo głośnik rozmów nadal cichy, jakby był zakryty. Ten build nic nie zmienił. Nadal Miui 11.0.7 na andku 9 jest najlepiej zoptymalizowane, według mnie. Głośnik działa i nie ma lagów.

Mam podobnie. O ile sam MIUI 12 mi się podoba, to przycinki są denerwujące. Dodatkowo parę apek zaczęło mi wariować po lipcowych aktualizacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kruczysko napisał:


 

 


Potwierdzam, brak deep sleep. Wyłączenie aplikacji "Zdrowie" pomaga na chwilę i problem wraca. Zobaczymy w następnej wersji.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

 

Najśmieszniejsze jest to, że jak przywracam poprzednie wydanie przez TWRP, to nie bootuje się do systemu tylko do TWRP i tak w kółko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, czolo7 napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że jak przywracam poprzednie wydanie przez TWRP, to nie bootuje się do systemu tylko do TWRP i tak w kółko...

Zainstaluj rom ktory chcesz przywrocic. Uruchom telefon niech sie odpali system i wtedy przywróć z twrp. 

Mi zawsze tak pomagalo. Tyle ze zawsze instalowalem magiska + dodatek zeby nie szyfrowalo pamieci.

Innaczej tez bedzie bootlop do twrp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Forsaken

Witam
Mam 3 telefony mi na globalu:
1. Mi 6
2. Mi mix2s
3 Mi 9
Wszystkie działają poprawnie. Moje pytanie, co mogę zyskać jeśli przejdę na xiaomi.eu? Czy będę miał jeszcze jakieś lepsze wsparcie dla 2 pierwszych modeli z mojej listy? Czy to w ogóle gra warta świeczki w tym przypadku?


Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Forsaken napisał:

Witam
Mam 3 telefony mi na globalu:
1. Mi 6
2. Mi mix2s
3 Mi 9
Wszystkie działają poprawnie. Moje pytanie, co mogę zyskać jeśli przejdę na xiaomi.eu? Czy będę miał jeszcze jakieś lepsze wsparcie dla 2 pierwszych modeli z mojej listy? Czy to w ogóle gra warta świeczki w tym przypadku?


Wysłane z mojego BTV-DL09 przy użyciu Tapatalka
 

Dla Mi 6 raczej nie. Bety się skończyły, teraz będą tylko wersje stabilne MIUI 12 i prawdopodobnie na tym koniec.

W przypadku Mi Mix 2S być może, ale musisz sprawdzić i zadecydować sam. Z baterią jest średnio na MIUI 12 ogółem - problem dotyczy praktycznie wszystkich i na każdej wersji MIUI, nie tylko naszej...

5 godzin temu, Ursusc360 napisał:

Tak jak przedmowcy, po wylaczeniu aplikacji "zdrowie", deep sleep dalej nie dziala, wykres baterii na wylaczonym ekranie leci caly czas w dol. Zglaszalem to w aplikacji "uslugi i opinie". 

My nie dostajemy tych opinii, to leci prosto do Xiaomi. Zobaczymy, czy cokolwiek z tym zrobia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie zaczął mulić po tym update telefon, czasem nie da się włączyć żadnej apki, chrome bardzo często się wiesza, tylko reset pomaga ale i telefon po resecie wstaje karkołomnie np. z jasnością ustawioną na minimum, praktycznie bez podświetlenia. Jasnoś auto mam wyłączoną.

Tutaj też jakby coś ucięło:

 

IMG_20200715_220025.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie telefon przestal wchodzić w deep sleep. Po aktualizacji było dobrze ale minęło kilka dni i wczoraj zauważyłem że ma problem z wejściem w deepa. W ciągu 11h telefon w kieszeni mi zjadł 22% gdzie wcześniej nie było aż tak źle.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mix 2s bateria porazka.. 2.5h sotu.. Kpina
Widze ze miui z wersji na wersje coraz gorsze. 
Wleciał custom rom i sot 6h
A nie masz przypadkiem jakiejś dziwnej usługi w statystykach użycia baterii? Mi wyskoczyl jakiś czas temu "android system suspend 1.0 service". I na 2,5h SOT, ta usługa bierze drugie tyle co ekran. Chyba że to coś normalnego, ale wcześniej nie zwróciłem uwagi. I fakt, ogólnie bateria porażka.940c78c6d9b666046491fdb63edb13fb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie

W wersji MIUI 12 ( ostatnia jaka wyszła ) - 20.7.9 - mam problem taki że zawsze do połaczeń wybiera mi SIM2, nie jestem w stanie właczyć czy wymusić połaczenia SIM1

Kiedy nowa wersja do Redmi K30 Pro ?? ( Poco F2 Pro )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...