Jump to content

Odzyskanie danych po resecie telefonu - Redmi 5 plus


trewcio
 Share

Recommended Posts

Witam

Problem wygląda tak. Telefon przed czyszczeniem danych i oddaniem w moje ręce w celu resetu i przygotowania dla innego członka rodziny miał mieć zgrane dane. 

Okazało się że nie miał zgranych wszystkich danych i trochę poleciało podczas mojej pracy z telefonem. . Powiedziałem poprzedniemu użytkownikowi że może już się pożegnać z tymi zdebiami i plikami, ale obiecałem spróbować jednak odzyskać te pliki. 

Znalazłem kilka programów na desktop które teoretycznie mogą pomoc (programy typu data recovery), ale mam jeden problem: programy nie widzą telefon. Po podłączeniu przez usb telefon nie pojawia się jako nośnik danych tylko obiekt z indywidualną ikonką i dopiero jak wejdę tam widzę ikonę dysku i podejrzewam ze to jest powód przez który programy odzyskujące dane mają problem. 

 

Czy jest jakiś spsób aby zmusić kompa do widzenia telefonu jako nośnika danych lub aby telefon tak się prezentował? Standardowe opcje dla podpiętego usb (ładowanie, transfer plików, transfer multimediów) nie mają wpływu na moj problem

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...