Skocz do zawartości

Poco F2 Pro Ochrona wyświetlacza. Szkło/Folia


Adam Błażejewski

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.10.2020 o 21:35, zoltan78 napisał:

Tak szkło wybierasz dla Redmi K30 PRO i będzie pasować idealnie. Jeśli użyjesz ramki z zestawu to nie musisz się martwić. Szkło ułoży się samo i nic nie będzie przestawione. Z etui współgra bez problemu.

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Właśnie dziś dotarły do mnie te szkła i nie ma tam żadnej ramki do montażu raczej więc oszukali mnie czy o jakąś inną ramkę chodzi? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MrBright napisał:

U mnie odebrane 2 dni temu i ramka w zestawie jest . Potwierdzam że mimo instalacji za pomocą ramki to z lewej strony czarny pasek zajada jakiś 1mm ekranu

1 mm to dużo, u siebie miałem zainstalowana aplikacje AOE że sklepu i nią sprawdziłem poprawność ułożenia szkła. Mi się udało. 

10 godzin temu, grubby8 napisał:

W opiniach też ktoś wstawił zestaw z dwoma szkłami bez ramki. 

Powiem Ci że nie wygląda mi to na szkło dla Redmi K30 PRO. Na dole powinno czarna ramka powinna być szersza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2020 o 13:14, Pitek88 napisał:

Ktoś by chciał folię na tył dla POCO ? Sprzedałem telefon, a dopiero teraz z Ali przyszło default_smile.png

Cześć, znalazłbyś gdzieś linka do tej folii na plecki? Wiem, że nie montowałeś ale jakbyś ocenił jakość? Zastanawiam się nad zrezygnowaniem z etui i przynajmniej zabezpieczeniem przed rysami. 

Edytowane przez mrosi
Nie przewalamy bezmyślnie obrazków z cytowanej zawartości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 godzin temu, homarkrab napisał:

Na początek zamówiłem jednak folię hydrożelową z allegro (7 zł sztuka). Jak się nie będzie nadawała to pomyślę o czymś droższym. Fabryczna na samym środku ekranu została rozcięta przez mój zegarek.

Edytowane przez mrosi
Edytujemy cytowaną zawartość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klom Samych folii takich klasycznych jest mało. Są te tępe hydrożelowe. Dla mnie zestaw to etui z rantem i folia bądź jej brak. Goły ekran. Wydałem na telefon 1399 więc mam komfort psychiczny że nie muszę go chronić tylko używać. Dobrze że nie kupiłem za 2500 albo mocniejszej jeszcze droższej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2020 o 08:33, wojasheck napisał:

Ja pozostanę fanem Nillkina. Najlepszy poślizg pośród szkieł. Dobrze założony pokrywa na styk krawędzie wyświetlacza.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Jaki model szkła używasz? Jest kompatybilne z etui? 

Ja już tracę cierpliwość do szkieł i sprzedawców zaklamujacych rzeczywistość. Zamówiłem na Amazonie ciekawy komplet z ramką mocująca. Opinie są pozytywne i mam nadzieję, że zakończę batalię o odpowiednie szkło na ekran kompatybilne z etui spigena.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 29.11.2020 o 11:01, robi173 napisał:

U mnie ESR leży doskonale nigdzie nie "zjada" ekranu, aplikacja za pomocą ramki ułatwia bardzo.

Gdzie nabyłeś szkło ESR? Szkło ma jakieś czarne ramki?

Pokażesz zdjęcie z jasnym ekranem? 

Edytowane przez zoltan78
Usunięcie screena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cern nunos 6 napisał:

Gdzie nabyłeś szkło ESR? Szkło ma jakieś czarne ramki?

Pokażesz zdjęcie z jasnym ekranem? 

Szkło kupiłem na Ali link wrzucił ktoś wyżej, ma ramki tej samej wielkości co wyświetlacz więc nic nie obcina, szkło jest świetne z poniższym casem współgra idealnie.

tmp-cam-5956737524063816478.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 6.11.2020 o 23:00, grubby8 napisał:

W opiniach też ktoś wstawił zestaw z dwoma szkłami bez ramki. 

U7ef523b70e1240e0b4ec17c4dafd1410L.jpg

Dzisiaj dostałem identyczne szkła, zamówione w oficjalnym sklepie ESR na ali. U mnie ramka była.

Szkło nie jest na f2 pro, jest za wąskie o około 1mm, czarna ramka nijak nie pasuje do wyświetlacza, za to ryżowemu udało się wysłać niebieską ramkę ustalającą do właściwego telefonu...

1u7ciBQ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...