Skocz do zawartości

Poco F2 Pro Ochrona wyświetlacza. Szkło/Folia


Adam Błażejewski

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytałem trochę w necie. Jednak nieprecyzyjny czytnik ekranu po założeniu szkieł nie występuje tylko u mnie. Na wielu forach pl i zagranicznych ludzie na to narzekają. Nie twierdzę że jest zły natomiast nie jest skuteczny i może wystąpić z tym problem. Jak u mnie. Muszę na szkle 0.2 mm mocno dociskać palec zeskanować czasem po kilka razy. Bez szkła problem w zasadzi nie występuje.

 

Czytnik u mnie działał tylko dobrze z folią fabryczna. Folii za dużo dobrych nie ma na rynku.

Szkło nillkin H+ i cp +max z palcem lewej dłoni nie działają dobrze. Nie jest to kwestia szkieł bo je znam. Jest to.kwestia czytnika.

Na op7, mi 9 problem nie występuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę w necie. Jednak nieprecyzyjny czytnik ekranu po założeniu szkieł nie występuje tylko u mnie. Na wielu forach pl i zagranicznych ludzie na to narzekają. Nie twierdzę że jest zły natomiast nie jest skuteczny i może wystąpić z tym problem. Jak u mnie. Muszę na szkle 0.2 mm mocno dociskać palec zeskanować czasem po kilka razy. Bez szkła problem w zasadzi nie występuje.
 
Czytnik u mnie działał tylko dobrze z folią fabryczna. Folii za dużo dobrych nie ma na rynku.
Szkło nillkin H+ i cp +max z palcem lewej dłoni nie działają dobrze. Nie jest to kwestia szkieł bo je znam. Jest to.kwestia czytnika.
Na op7, mi 9 problem nie występuje.
 
 
Na mi9t i mi9 z różnymi szkłami czytniki działały bardzo średnio . Osobiście przerzuciłem się na folię ringke i było lepiej , obecnie jeszcze siedzę na fabrycznej ale szkło raczej odpuszczę .

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio kupiłem szkło najtańsze na Allegro po 6 PLN. Wcześniej miałem takie za 15 . Powiedziano mi tutaj że czytnik słabo działa bo kupiłem tanie szkło. Kupiłem jakies polecane za 30-40pln. I jakios nie widzę różnicy między tymi po 6 a tymi po 30-40pln.
Moim zdaniem na tym najtańszym czytnik lepiej działa jak na tym drogim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć.

Nie chcę tworzyć nowego tematu ale czy ktoś korzystał może z zaślepki wejścia jack oraz portu ładowania? Chodzi o takie coś

https://allegro.pl/oferta/zatyczka-zaslepka-przeciw-kurzowi-usb-c-i-jack-9729578400

W pracy jest sporo kurzu i nie chciałbym aby gniazda się za syfiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ddeluks napisał:

W pracy jest sporo kurzu i nie chciałbym aby gniazda się za syfiły

Na pewno tak. Sam miałem podobną do gniazda jack. I o ile z tym portem nie ma problemów, bo rzadko się go używa, to w przypadku gniazda UAB tak naprawdę dwukrotnie zwiększysz częstotliwość wkładania/wyciągania wtyczek. To może spowodować szybsze zużycie portu USB w telefonie i zwiększyć ryzyko jego fizycznego uszkodzenia.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ddeluks napisał:

Dzięki mrosi i ahr za pomoc. Nie przyszło mi do glowy ten pomysł z kablem. Poszukam jakiś sensowny kabel z tą końcówka.

Polecam, i to gorąco, PZOZ. Z tej aukcji kupisz kable i końcówki - sam to kupiłem. Używam w domu, w zasadzie cała moja rodzina ma telefony i inne urządzenia z tymi końcówkami na stałe. Podpinasz się do dowolnego kabla, acz zgodnego standardu. też w tej aukcji. Nie działają z e-papierosami... ;)

https://www.aliexpress.com/item/32849697882.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dF6CxnQ

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@zoltan78 jako, że w topicu o etui przekonałeś mnie do kupna ringke x fusion, to zadam Tobie kolejne pytanie, ale już odnośnie szkła do tego etui :D

Widzę, że używałeś szkło mocolo oraz nillkina. Które bardziej polecisz?
Widzę, że nie ma zbyt dużego wyboru i rzuciły mi się te dwa szkła oraz jeszcze liquid od spigena, ale trochę bałbym się iść w tą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoltan78 nie ma przy tej szybce problemu z czytnikiem przy odblokowywaniu ekranu? Na razie folia fabryczna wygląda jeszcze dobrze ale prędzej czy później trzeba będzie się za czymś rozglądnąć. Osobiście wolę szkło ale czytałem, że przy szkłach jest właśnie problem z czytnikiem. Z folią radzi sobie lepiej.

 

Błędy w pisowni sponsoruje Tapatalk.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoltan78 jeszcze mam szybkie pytania do tego szkła ESR:
1. Rozumiem, że jak tam wybiorę Redmi K30 PRO, to też będzie idealnie pasować na nasze POCO tak?
2. Te szkło ma takie same czarne ramki jak MOCOLO i przy montażu trzeba trafić co do milimetra aby nie ucięło nam przypadkiem kawałka ekranu?
3. Wpasowuje się bez problemu w etui ringke x fusion?

Jeszcze jak zrobisz zdjęcie jak to wygląda na telefonie to będę mega wdzięczny :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szkło wybierasz dla Redmi K30 PRO i będzie pasować idealnie. Jeśli użyjesz ramki z zestawu to nie musisz się martwić. Szkło ułoży się samo i nic nie będzie przestawione. Z etui współgra bez problemu.

 

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, robi173 napisał:

Gdzie taką cenę wyrywałeś? U mnie pokazuje 8,22$ za 2szt.

U mnie też pokazywało... Najpierw chciałem zdobyć 20 monet żeby kupić kupon sprzedawcy ale poszukałem kuponów w aplikacji i jakiś tam dodałem. Ostateczna cena się zmieniła na trochę ponad 20zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...