Skocz do zawartości

Poco F2 Pro Ochrona wyświetlacza. Szkło/Folia


Adam Błażejewski

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę jako pierwszy, zamówiłem do telefonu szkło hartowane marki MOCOLO używałem kiedyś tego szkła na Mi 9 i byłem bardzo zadowolony. Jak na razie nie zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o szkła, chętnie poznam Wasze propozycje i opinie.

Czekam co prawda na telefon, jak przyjdzie i założę to napiszę swoje spostrzeżenia. 

 

Taka mała ciekawostka, przy zakupie nowego użądlenia od nowości założona jest przez producenta folia ochrona. Miło z ich strony.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek odbiorę telefon, jak założę to dam znać. Szkło już mam, czekam na telefon. Samo szkło wygląda solidnie. 

EDIT:

Napiszę tak, szkło jest idealnie docięte jeśli chodzi o rozmiar wyświetlacza co powoduje iż noszenie go z oryginalnym etui jest chyba niemożliwe gdyż plastikowe końce etui podważają szkło Korzystam teraz z etui Ringke opisanego w temacie Etui do Poco i tu tego problemu nie ma. Mogę szczersze polecić to szkło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szkło z zestawu z etui Carbon założone. Za tę kasę nie może być cudów ale jedyne co to o góry brakuje niecały milimetr, kryjąc idealnie boki i dół. Zamówiłem jednak Nillkin Amazing H który nie zawiódł mnie od czterech telefonów.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkło z zestawu z etui Carbon założone. Za tę kasę nie może być cudów ale jedyne co to o góry brakuje niecały milimetr, kryjąc idealnie boki i dół. Zamówiłem jednak Nillkin Amazing H który nie zawiódł mnie od czterech telefonów.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka


Ja tam czekam na imak z Ali ... W sensie folie hydrożelowe , szkła niestety w moim wypadku się nie spisują .

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
On 7/9/2020 at 12:10 PM, zoltan78 said:

Zacznę jako pierwszy, zamówiłem do telefonu szkło hartowane marki MOCOLO używałem kiedyś tego szkła na Mi 9 i byłem bardzo zadowolony.

One zmniejsza trochę ekran? Ile waży ? Bo sam telefon ciężki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@3langusta To szkło jest na wymiar. Ma czarne ramki do okoła więc przyklejając musisz uważać aby nie uciąć sobie kawałka ekranu. Jak ja kupowałem to szkło to za bardzo dużego wyboru nie było. Mogę polecić Nillkina od zawsze używałem ich szkieł i się jeszcze nie zawiodłem. 

EDIT. co do wagi szkła to bez przesady, one nie są ciężkie więc różnicy nie odczujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nillkin mam takie sobie doświadczenia, zwłaszcza z wersją h+ 0,2 mm. Bardzo kruche to szkło jest. Nie wiem jak wygląda po założeniu na ekran. Możesz jakieś zdjęcia wrzucić? I o której wersji szkła mówisz?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamówiłem 4 szkła różne nillkin w jednym sklepie internetowym po 22-24 za sztukę. CP Max, CP pro, h i h+. To cp pro masz rację nie ma wykończenia ramki czarnej i jest mniejsze. Chodź są zdjęcia na których jest czarna ramka.

 

 

Edytowane przez Gość
Dodaj jeszcze z pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem szkło nillkin h+ 0,2 mm. Szkło pokrywa dokładnie powierzchnie do ramki. Przy etui spigen armor dobrze się komponuje. Natomiast działa poprzez nie słabo dotyk. Ustawiałem już na nowo palce i działa to powiem że średnio. Czytnik stał się mocno przeciętny, nie rozpoznaje palca, są błędy. Działa co któryś raz, samo rozpoznanie trwa długo. Sam proces zeskanowania palca na trzy próby nie udał się raz. Powiem szczerze, wygląda to słabo. Fabryczna folia była dużo lepsza.

1.jpg

2.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem Twój komentarz. Ty mi odpisałeś o wyglądzie a ja o działaniu. Dodam w domu jeszcze raz palce ale aż mi się nie chce wierzyć że szkło nillkin pogarsza działanie czytnika.

 

Na moim mi9, testowym mi9t pro i op7 szkło nie ma żadnego wpływu na działanie czytnika. Może to kolejny przypadek kiepsko zoptymalizowanego oprogramowania

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem Twój komentarz. Ty mi odpisałeś o wyglądzie a ja o działaniu. Dodam w domu jeszcze raz palce ale aż mi się nie chce wierzyć że szkło nillkin pogarsza działanie czytnika.
 
Na moim mi9, testowym mi9t pro i op7 szkło nie ma żadnego wpływu na działanie czytnika. Może to kolejny przypadek kiepsko zoptymalizowanego oprogramowania
 
 
 
 
 
Nie sądzę. U mnie po założeniu szkła, bez zmian. Wszystko odczytuje normalnie.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2020 o 10:27, 3langusta napisał:

Zamówiłem 4 szkła różne nillkin w jednym sklepie internetowym po 22-24 za sztukę. CP Max, CP pro, h i h+. To cp pro masz rację nie ma wykończenia ramki czarnej i jest mniejsze. Chodź są zdjęcia na których jest czarna ramka.

 

 

A jak z ich wielkością? Nachodzą na wyświetlacz? Mam spigena i szkło wielkości oryginalnej folii było by idealne do niego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...