Skocz do zawartości

RN8T - WiFi zapamiętuje lecz nie łączy


Slayu1946

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna jestem posiadaczem Redmi Note 8T i od kilku dni borykam się z problemem z WiFi. Światłowód po WiFi działa dobrze (zarówno na 2.4 jak i 5GHz) wszędzie poza tym telefonem - na konsoli, innych telefonach, laptopie łączy się i śmiga bez problemu - natomiast na Xiaomi zapamiętuje tylko sieć i uparcie nie chce się połączyć. W przypadku prób połączenia z innymi sieciami WiFi w różnych miejscach telefon łączy się bez problemu, ten występuje tylko przy tej konkretnej sieci.

Próbowałem już mnóstwa rzeczy - zapamiętywanie i wyszukiwanie sieci milion razy, reset routera, resety telefonu, próby grzebania w niezwykle ubogim menu konfiguracyjnym routera i nic - każde urządzenie łączy się normalnie poza moim. Router który posiadam to Sagemcom CS 50001 od T-Mobile. 

Widziałem, że kilka osób miewało podobne problemy lecz nigdzie nie znalazłem na to klarownego rozwiązania - pomożecie z tym jakoś? Bo niedługo albo telefon albo coś innego poleci przez okno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy udało się rozwiązać ten problem? Bo ja mam dokładnie to samo, też t mobile, też Sagemcon. Dostaję szału. Jeszcze oprócz sieci 2.4 i 5GHz widnieje się otwarta sieć SETUP, na którą telefon też nie reaguje. Żadnego komunikatu, typu problem z autentyfikacją czy niepoprawne hasło - absolutnie nic. Mam Mi A2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podpinam się pod pytanie. Mam Redmi Note7, mój syn również i oboje nie możemy połączyć się z siecią. Hasło jest ok, sieć zapamiętuje, ale nie łączy. Ruter Sagemcom i światłowód z T-Mobile łączy się z trzema innymi smartfonami i laptopami. Naszych Redmi Note 7 nie da się połączyć. Czy ktoś jest w stanie coś poradzić? Czy musimy zmienić modele telefonów? Pomocy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Dorszel napisał:

Czy musimy zmienić modele telefonów? Pomocy !

Możecie jeszcze zmienić (dołożyć) router z dobrym WiFi np AC2350, problemy z Wifi się skończą, nie tylko z RN7. Ten Sagem to niestety Sagem. Może jakaś aktualizacja softu jest do niego dostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...