Sign in to follow this  
JanKowalski

Wyłącza się wifi, nie działa youtube

Recommended Posts

Xiaomi mi box s 4k zaktualizowany ostatnią poprawką. Im nowsze oprogramowanie tym gorzej urządzenie działa. Jeszcze przed instalacją zaczął się problem z wifi. Po 5 czasem 10 minutach oglądania na ekranie pokazuje się problem z wifi. Wchodzę w ustawienia wyłączone wifi, załączę 5 - 10  minut działa i znów się wyłączy. Nie da się nic oglądać. Od jakiegoś czasu nie działa też youtube. Jaki kolwiek film chcę obejrzeć na youtube kreci się kółko i po chwili komunikat o błędzie. Kiedyś pomagało wyłączenie i załączenie urządzenia teraz już nie pomaga.

Co z tym zrobić? Teoretycznie jest na gwarancji ale nie chce mi się tego badziewia wysyłać, dam rady sam to jakoś naprawić?

Proponuję zresetować do ustawień fabrycznych i wyczyścić cache.

Wyłączyć urządzenie z prądu na 15s i podczas włączania do prądu  trzymać przycisk wstecz i środkowy. Wejdziemy wtedy w tryb serwisowy i tam czyścimy cache.

Zainstaluj i korzystaj z aplikacji "Smart Youtube", działa o wiele lepiej od oryginału, a przede wszystkim nie ma reklam.

Moja radość była krótka , po kilku dniach znów są problemy z tym chińskim badziewiem. Najczęściej używałem na tym KODI i NC+ Go ale od kilku dni działa tylko kilka sekund i robi się  stop klatka. Youtube też nie działa.  szkoda wywalić to do kosza bo kosztowało parę groszy.

Dnia 7.07.2020 o 12:37, kola01 napisał:

A dalej jest tylko po angielsku?

A w czym Ci to przeszkadza, przecież tam nie ma co ustawiać. Wybierasz film i oglądasz.