Jump to content

Wyłącza się wifi, nie działa youtube


Recommended Posts

Xiaomi mi box s 4k zaktualizowany ostatnią poprawką. Im nowsze oprogramowanie tym gorzej urządzenie działa. Jeszcze przed instalacją zaczął się problem z wifi. Po 5 czasem 10 minutach oglądania na ekranie pokazuje się problem z wifi. Wchodzę w ustawienia wyłączone wifi, załączę 5 - 10  minut działa i znów się wyłączy. Nie da się nic oglądać. Od jakiegoś czasu nie działa też youtube. Jaki kolwiek film chcę obejrzeć na youtube kreci się kółko i po chwili komunikat o błędzie. Kiedyś pomagało wyłączenie i załączenie urządzenia teraz już nie pomaga.

Co z tym zrobić? Teoretycznie jest na gwarancji ale nie chce mi się tego badziewia wysyłać, dam rady sam to jakoś naprawić?

Link to comment
Share on other sites

Proponuję zresetować do ustawień fabrycznych i wyczyścić cache.

Wyłączyć urządzenie z prądu na 15s i podczas włączania do prądu  trzymać przycisk wstecz i środkowy. Wejdziemy wtedy w tryb serwisowy i tam czyścimy cache.

Link to comment
Share on other sites

Moja radość była krótka , po kilku dniach znów są problemy z tym chińskim badziewiem. Najczęściej używałem na tym KODI i NC+ Go ale od kilku dni działa tylko kilka sekund i robi się  stop klatka. Youtube też nie działa.  szkoda wywalić to do kosza bo kosztowało parę groszy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...