Skocz do zawartości

Notatnik z opcją hasła na notatki


Portalnet

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Portalnet napisał:

(cos a'la notatnik w telefonach samsung) najlepiej też z funkcją backup. 

Systemowy. Ustawiasz hasło ochrony prywatności i ukrywasz dowolną notatkę. Do ukrytych notatek wchodzi się przeciągając palcem od góry do dołu na ekranie startowym notatek, podajesz hasło i widzisz ukryte notatki. Dodajesz do ukrytych przytrzymując daną motatkę i klikasz w "zwiń". Dodatkowo to się synchronizuje z chmurą Mi, czyli masz kopię.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Portalnet napisał:

ok, dzięki zobaczę, ....ale jakoś nie mam zaufania do chmury xiaomi :) 

A co słyszałeś o jakimś przypadku włamania, bo ja jeszce nie. Chyba zdecydowanie łatwiejsze było włąmanie na konto Googla, teraz trochę to poprawili. Używam tej chmury od lat i akurat do tego się nadaje. Niektóre  ukryte notatki mam tam od lat i przechodzą ze starego telefonu na nowy automatycznie.Telefon masz Xiaomi to i tak co chcą to o tobire wiedzą. Mało prawdopodobne żeby tą wiedzę wykorzystali przeciwko tobie. Na razie nie jesteśmy w ich strefie wpływów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Masz racje :) tylko takie dziwne przeświadczenie ze nasi dalecy mali.....mogą sobie wejść i poczytać nasze zbory w chmurze.

Popatrzę, na pewno lepsze to niż  jakaś inna aplikacja mało znanego producenta.

A jest cos ze stajni google ? jakaś aplikacja z możliwością haslowania niektórych ważnych notatek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Portalnet napisał:

A jest cos ze stajni google ? jakaś aplikacja z możliwością haslowania niektórych ważnych notatek ?

Nie wiem. Czasami robię zahasłowanego pdf-a z ważnymi danymi (typu hasła) i dodatkowo jak mam go w telefonie to dodaję do ukrytych plików. To się już z chmurą nie synchronizuje, a taki ukryty plik jest niewidoczny i dodatkowo szyfrowany w samej pamięci telefonu. W telefonie możesz mieć trzy różne hasła. Inne do odblokowanie, inne do ochrony przywatności i jeszcze inne do ukrywania aplikacji.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

A w Colornote  jak wygląda sprawa z synchronizacją z komputerem ? mnie interesuje aplikacja i program  notatnika  na android i pc windows 10 z wprowadzaniem głosowym, z synchronizacją  

Edytowane przez rafixpo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...