Sign in to follow this  
miuisrui123

Niezmieniający się pasek multimedialny (przy zmianie motywu)

Recommended Posts

Cześć, mam taki problem, że od jakiegoś czasu jak zmieniam motyw to nie zmienia mi się już wygląd paska multimedialnego. Może ktoś ma rozwiązanie na ten problem?

Chciałabym podbić ten temat - nikt nie odpowiedział. 

Xiaomi Mi Note 10 Lite - zmieniam motywy, ale ikony na dolnym pasku (telefon, wiadomości...) się nie zmieniają. Niezmienne pozostają też: aplikacja wiadomości, wybieranie telefonu, kontakty. Specjalnie szukałam motywów ze skórka dla tych aplikacji ale nic się nie zmienia. Czy jest coś co powinnam włączyć lub wyłączyć????

25 minut temu, EFG napisał:

Chciałabym podbić ten temat - nikt nie odpowiedział.

Bo było wielokrotnie. Motywy tworzą głownie azjaci i oni nie mają aplikacji Googla: telefonu, kontaktów i wiadomości, dlatego zapominają o zmianie ikon tych aplikacji. Te ikony są zmienione jedynie w nielicznych motywach. Sa zmienione np w motywach New Planet i White Room.

Dzięki za odpowiedź. Faktycznie może było coś na ten temat ale od paru dni szukam czegoś na ten temat i niestety nic nie mogłam znaleźć.

niestety w dalszym ciągu nie zmienia się wygląd np., dialera, wiadomości czy kontaktów (pomimo tego, że w motywach pokazane jest, że się powinny zmienić)...

2 godziny temu, EFG napisał:

niestety w dalszym ciągu nie zmienia się wygląd np., dialera, wiadomości czy kontaktów (pomimo tego, że w motywach pokazane jest, że się powinny zmienić)...

W motywach pokazane są apki dialera, kontaktów, SMS od Xiaomi, a nie od Google.

2 godziny temu, EFG napisał:

iestety w dalszym ciągu nie zmienia się wygląd np., dialera, wiadomości czy kontaktów

W tych dwóch które podałem te ikony się zmieniają. Nie znam metody na znalezienie motywów w których te ikony są podmienione.