Recommended Posts

Redmi K30 Pro występuje tylko w wersji 5G. Soft będzie ok tak samo jak twrp.

• Thanks 1

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. 

Jestem obecnie w Chinach i internet bardzo wolny, pomimo że "leci" przez Supervpn.apk

Ręce opadają.... 

Recovery ściągam (128MB) już 1,5 godz. 

No nic trzeba sobie radzić ;)

A ,znalazłem i takie recovery na zrzucie

Screenshot_2020-07-07-14-23-39-320_com.android.chrome.png

Edited by krzycho59
Zrzut

To nie to twrp. TWRP_lmi to właściwe, najnowsze twrp, to co masz na screenie jest z K30 5G (inny model).

Siema.

Czy na ten rom mogę wgrać miui 11 stable?

Nic się nie zawiesi? Bateria strasznie słabo trzyma na mi8.

Nie. Skończy się tym że albo telefon się nie uruchomi wpadnie bootloop albo fastboot. Albo aplikacje się będą crashowac. Chyba bez formata się nie da.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

hej, mam MIUI 11.0.3.0 QEBCNXM  MI 8 SE  czyli china stable, android 10 i chce wgrać najnowsze MIUI, czy muszę wrzucać najpierw jakieś pośrednie starsze czy mogę od razu najnowsze?

Dzięki

Edited by mmichal
wiecej danych

Nie wiem jak u was, ale na moim telefonie animacje nie są płynne. Są delikatne przycinki co chwilę. Takie naprawdę mikro. Nie ma płynności. Tak jest od początków Miui12. 

2 godziny temu, marcin19883 napisał:

Nie wiem jak u was, ale na moim telefonie animacje nie są płynne. Są delikatne przycinki co chwilę. Takie naprawdę mikro. Nie ma płynności. Tak jest od początków Miui12. 

Ja po format data i zainstalowaniu systemu na czysto, nie odczuwam juz takich przyciec. 

12 minut temu, wampiros6 napisał:

Czy ze stable mogę przejść na betę bez tracenia aplikacji i innych danych?

Jeśli nowsza, to teoretycznie tak. Podkreślam: teoretycznie. 

52 minuty temu, mrosi napisał:

Jeśli nowsza, to teoretycznie tak. Podkreślam: teoretycznie. 

Bo to wipe data kasuje dane systemu?

Mam mi 9 i stable od miui polska a chcę najnowsze beta zainstalować.

Które dać wipe by beta działała i by nie skasować danych

Ktoś ma problem z magiskiem na tej wersji? Instaluje magisk i jak uruchamiam jakąkolwiek apke to mam soft reboot

Na RN7 Magisk działa normalnie.

Doszedłem ze to mój jedyny moduł powoduje problem. Spróbuję wygenerować nową wersję z aktualnego softu (smali patcher do fakeGPS)

Dziwny problem z internetem, na poprzedniej wersji 20.6.18 oglądając 1 połowe meczu na telefonie, pobierało mi około 120-130mb. Na obecnej duży skok bo już około 500mb. Zaznaczę od razu że korzystaj z dwóch stron internetowych, gdzie cały czas jest ta sama jakoś obrazy więc teoretycznie nie powinno być różnicy w poborze z pakietu internetowego. Dodam że próbowałem na różnych aplikacjach -wbudowanej, Chrome,Opera Samsung internet. Tu takie info dla wszystkich Samsung Internet zdecydowanie zjada mniej internetu od pozostałych gdy otwieramy strony www

Chrome i cała reszta np 7mb

Samsung 2.5mb

Wracając do meritum sprawy, czym może być spowodowany taki duży wzrost poboru mb, czyżby trzeba było wrócić do 20.6.18...?

Ps. Brat teraz mi powiedział że to mniejsze zużycie internetu było na ostatnim miui11, tak czy siak problem jest na miui12

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

• Sad 1

Nie wiem czy mój przypadek jest odosobniony, czy to ogólny błąd, ale na tej aktualizacji nie działają mi motywy, tzn. wyświetla informacje, że brak połączenia z siecią

Screenshot_2020-07-09-18-40-43-025_com.android.thememanager.jpg

Nie masz przypadkiem blokady reklam? Przez to może być problem.

Dnia 4.07.2020 o 18:35, mates21 napisał:

Moze to nie do konca dobre miejsce, ale w sumie dotyczy nowych wydan (miui12) oraz wiekszosci telefonow dlatego zapytam tutaj.

Jaki jest obecnie najlepszy sposob na reklamy bez root'a? Mialem apki adguard, blokada v4, block this, ale wszystkie na stronach czy apkach blokuja srednio na miui12. Teraz mam paczke fredek v2 (dla swojego mi9), ale tez srednio dziala (recznie plik host tez probowalem wrzucic do system/etc). Prywatny dns tez na miui12 nie dziala zbytnio. KIedys paczka dziala super na stronach, apkach i yt. Teraz wydaje mi sie, ze wszystkie apki i sposoby na miui12 nie dzialaja.

Ustawić prywatny DNS - np. dns.adguard.com ;)

• Like 1

Ten sam problem z odblokowaniem ekranu w MI 9 SE, który opisałem w poprzedniej wersji.

Dochodzą do tego przycinające się animacje.

Edited by xiaomi_lepsze

Witam po przejściu na ten rom nie działa wysyłanie MMS z aplikacji wiadomości Google występuje komunikat sieć jest nie gotowa sprawdź połączenie sieci.

IMG_20200710_114710.jpg

@Przemekp74 sprawdź wątek od początku jest rozwiązanie. Podpowiem tylko, że trzeba w uprawnieniach dla aplikacji Wiadomości pogrzebać i zezwolić na dostęp do ID urządzenia

12 minut temu, Przemekp74 napisał:

Witam po przejściu na ten rom nie działa wysyłanie MMS z aplikacji wiadomości Google występuje komunikat sieć jest nie gotowa sprawdź połączenie sieci.

Ustawienia > Aplikacje > Zainstalowane > Wiadomości > Uprawnienia > ID Telefonu > ustaw na Zawsze zezwalaj. Domyślnie jest Zwracaj puste odpowiedzi i przez to nie idzie.

• Like 1

Dnia 6.07.2020 o 10:20, mrosi napisał:

Tyle tylko, że Blokada jest za darmo, a AdGuard kosztuje blisko 10 PLN/miesiąc.

Kupiłem dożywotnią licencję na 3 urządzenia za 40zł. Trzeba polować na promocje :)