Skocz do zawartości

MIUI 20.7.2


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. 

Jestem obecnie w Chinach i internet bardzo wolny, pomimo że "leci" przez Supervpn.apk

Ręce opadają.... 

Recovery ściągam (128MB) już 1,5 godz. 

No nic trzeba sobie radzić ;)

A ,znalazłem i takie recovery na zrzucie

Screenshot_2020-07-07-14-23-39-320_com.android.chrome.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcin19883 napisał:

Nie wiem jak u was, ale na moim telefonie animacje nie są płynne. Są delikatne przycinki co chwilę. Takie naprawdę mikro. Nie ma płynności. Tak jest od początków Miui12. 

Ja po format data i zainstalowaniu systemu na czysto, nie odczuwam juz takich przyciec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, mrosi napisał:

Jeśli nowsza, to teoretycznie tak. Podkreślam: teoretycznie. 

Bo to wipe data kasuje dane systemu?

Mam mi 9 i stable od miui polska a chcę najnowsze beta zainstalować.

 

Które dać wipe by beta działała i by nie skasować danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny problem z internetem, na poprzedniej wersji 20.6.18 oglądając 1 połowe meczu na telefonie, pobierało mi około 120-130mb. Na obecnej duży skok bo już około 500mb. Zaznaczę od razu że korzystaj z dwóch stron internetowych, gdzie cały czas jest ta sama jakoś obrazy więc teoretycznie nie powinno być różnicy w poborze z pakietu internetowego. Dodam że próbowałem na różnych aplikacjach -wbudowanej, Chrome,Opera Samsung internet. Tu takie info dla wszystkich Samsung Internet zdecydowanie zjada mniej internetu od pozostałych gdy otwieramy strony www

Chrome i cała reszta np 7mb

Samsung 2.5mb

Wracając do meritum sprawy, czym może być spowodowany taki duży wzrost poboru mb, czyżby trzeba było wrócić do 20.6.18...?

 

Ps. Brat teraz mi powiedział że to mniejsze zużycie internetu było na ostatnim miui11, tak czy siak problem jest na miui12

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.07.2020 o 18:35, mates21 napisał:

Moze to nie do konca dobre miejsce, ale w sumie dotyczy nowych wydan (miui12) oraz wiekszosci telefonow dlatego zapytam tutaj.

Jaki jest obecnie najlepszy sposob na reklamy bez root'a? Mialem apki adguard, blokada v4, block this, ale wszystkie na stronach czy apkach blokuja srednio na miui12. Teraz mam paczke fredek v2 (dla swojego mi9), ale tez srednio dziala (recznie plik host tez probowalem wrzucic do system/etc). Prywatny dns tez na miui12 nie dziala zbytnio. KIedys paczka dziala super na stronach, apkach i yt. Teraz wydaje mi sie, ze wszystkie apki i sposoby na miui12 nie dzialaja.

Ustawić prywatny DNS - np. dns.adguard.com ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Przemekp74 napisał:

Witam po przejściu na ten rom nie działa wysyłanie MMS z aplikacji wiadomości Google występuje komunikat sieć jest nie gotowa sprawdź połączenie sieci.

Ustawienia > Aplikacje > Zainstalowane > Wiadomości > Uprawnienia > ID Telefonu > ustaw na Zawsze zezwalaj. Domyślnie jest Zwracaj puste odpowiedzi i przez to nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...